Notice: Undefined variable: mosConfig_live_site in /home/clients/kul/index.php on line 51

Положення змагань з міні-футболу на Кубок Юриста 2009р. - Київський університет права
Положення змагань з міні-футболу на Кубок Юриста 2009р.
І. Учасники змагань та заявки
1.    Змагання проводяться між командами академічних груп Київського університету права.
2.    В заявку включаються від чотирьох до семи студентів. Форма заявки можна взяти на сайті Університету.
3.    Заявка подається 25 вересня на ігровий майданчик з 15:00 до 15:30. Прохання також заявку в електронному вигляді надіслати на e-mail Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
4.    Жеребкування буде проведене 25 вересня о 15:30, капітани команд можуть бути присутні на жеребкуванні.
5.    Гравці команд-учасниць на ігри повинні приносити студентські квитки для підтвердження права участі в змаганнях того чи іншого гравця в разі виникнення суперечок щодо цього питання.

ІІ. Формула розіграшу та визначення переможців
1.    Термін проведення змагань – 28 жовтня – 7 вересня 2009 р.
2.    Змагання проводяться у три етапи:
1-й етап змагання за кубковою системою окремо серед молодших  та старших курсів. Від молодших курсів до наступного етапу виходять три команди, від старших – одна
2–й етап проходить за коловою системою, дві кращих команди виходять у фінал, дві інших розігрують 3 - 4 місце
3–й етап -  ігри за 1 – 2, та 3 - 4 місце.
3.    У випадку нічиї пробиваються пенальті (по два, а потім по одному, до досягнення переваги).

ІІІ. Особливості правил
1.    На перших двох етапах ігри проводяться по два тайму, по 10 хвилин чистого часу, перерва між ними 5 хвилин, на 3–у етапі – по 15 хвилин чистого часу тайм і перерва 5 хвилин.
2.    Кількість гравців на полі від однієї команди становить троє польових і один воротар. Заміни можуть проводитись у будь-якій кількості під час матчу, тільки через хвіртку.
3.      Гравці, які порушили правила, під час матчу, можуть каратися 2–х хвилинним вилученням  з поля, показаною червоною карткою головного арбітра матчу. Дві жовті картки показанні одному гравцю в одному матчі автоматично призводить до показу червоної картки.
4.    Кількість від команди гравців на полі не може бути меншим за 3–х. В іншому випадку цій команді зараховується  поразка.
5.    У випадку відсутності команди більше 15 хвилин після запланованого часу початку гри, їй зараховується поразка.
6.    Суддівство здійснює головний арбітр і його помічник на лінії.
7.    Форма гравців – будь-яка спортивна, бутси заборонені.