Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Відділ післядипломної освіти та аспірантури

     Система перепідготовки (друга вища освіта) ґрунтується на концепції безперервної освіти, яка прийнята за стратегічну в усіх цивілізованих країнах світу.
     У  Київському університеті права НАН України, враховуючи необхідність неперервного професійного зростання громадян, постійного оновлення напрямів, змісту і форм навчання відповідно до потреб економічного та соціального розвитку України, створено Відділ післядипломної освіти та аспірантури.
     Гнучкість, динамічність і варіативність післядипломної освіти (перепідготовка) забезпечується завдяки функціонуванню різноманітних організаційних форм.
     Київський університет права НАН України здійснює підготовку фахівців з числа громадян, які мають вищу освіту (психологічну, філологічну, економічну тощо) і бажають набути юридичні знання для підвищення свого професійного рівня, отримати професію юриста для подальшого використання отриманої раніше спеціальності або з метою перекваліфікації.
     Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації   спрямовує свою діяльність на забезпечення неперервної освіти, перепідготовку та підвищення рівня професійної компетентності і кваліфікації фахівців юридичної сфери.
     Післядипломна освіта (друга вища) – це можливість отримання іншої спеціальності на базі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня  «спеціаліст» або  «магістр». Особи, які мають вищу освіту не юридичного профілю мають можливість здобути  другу вищу освіту зі спеціальності «Правознавство». 
     Значна потреба виникає у підготовці юристів з числа осіб, які мають вищу освіту в різних галузях, оскільки у сучасних умовах при вирішенні  складних правових питань буває недостатнім використання лише юридичних знань для надання кваліфікованої і різноманітної правової допомоги.
     Потребують ґрунтовних правових знань бізнесмени, керівники підприємств, банкіри, котрі хочуть самостійно орієнтуватися у правових аспектах своєї діяльності. Неабияким попитом користується друга вища юридична освіта у представників громадських організацій, установ, державних службовців тощо.
     Навчальна програма, яка реалізується в КУП НАНУ, розрахована на різноманітні професійні групи – від інженера, який цікавиться правом, до відповідальних працівників органів публічної влади.    Контакти:


Адреса: 03142,м.Київ, вул. Доброхотова, 7-а, каб. 102
Тел. : (044) 424-91-50

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg