Notice: Undefined variable: mosConfig_live_site in /home/clients/kul/index.php on line 51

Notice: Undefined variable: mosConfig_live_site in /home/clients/kul/index.php on line 52
Інформаційно-аналітичний вісник
 


Калейдоскоп Університетських подій
events.jpg
       У вересні 2009р. ректоратом університету було засновано щомісячний університетський інформаційно-аналітичний вісник Київського університету права НАН України «Калейдоскоп університетських подій».
       Мета цього видання полягає в тому, щоб максимально поширити серед студентів, аспірантів та викладачів університету новин, які відбулися у науковій та студентських сферах, ознайомити з традиціями «ALMA MATER» та інформувати про минулі й майбутні знаменні події нашого університету, нові видання та бібліотечні надходження. А також у рубриці «Крок до прекрасного» наблизитися до невідомих архітектурних перлин нашої країни, ознайомитися із класичними і сучасними композиторами та побачити прекрасні картини і скульптури видатних митців світу.
       В газеті також приділена увага і проблемам у сфері правознавства та законодавства. До друку своїх наукових статей запрошуються відомі правники України та закордонні науковці.
       Університетська газета посіла важливе місце в житті університету тому що кожен, студент та викладач КУП НАН України може висловити свої думки та розмістити їх на шпальтах газети.
       За рік існування, газета стала популярною не тільки серед читачів університету, а і за його межами. Для того, щоб кожний охочий міг ознайомитися із цікавим науковим та студентським життям КУП НАН України, електронний варіант газети «Калейдоскоп університетських подій» було розміщено на сайті університету.
2014 рік
2013 рік
2012 рік
2011 рік
2010 рік

№9 (13)
фоторепортаж
   №3 (7)

№4-6 (8-10)
фоторепортаж
2009 рік

№2
додаток

№3 
12

№4
1234
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »