Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Виставки >> "Сучасна освіта в Україні-2005"
"Сучасна освіта в Україні-2005"

ДОСВІД ПЛЮС НОВАЦІЇ - СКЛАДОВІ СУЧАСНОГО РОЗВИТКУ


Збільшити


    Збільшити

В 2005 році Київський університет права НАН України прийняв участь у виставці “Сучасна освіта в Україні – 2005“, що проходила 23 – 26 березня 2005 року у м. Києві, де завдяки своїй наполегливій, невтомній та самовідданій праці досяг певних висот, отримав Бронзову нагороду в номінації “Модернізація вищої освіти згідно положень Болонської конвенції”.

Київський університет права вважає за необхідне вчасно інформувати майбутніх студентів про всі зміни і новації, внесені в освітній процес і діяльність університету, для того щоб абітурієнти і студенти вчасно одержали можливість зробити усвідомлений і обґрунтований професійний вибір.

Багаторічний досвід роботи КУП демонструє, що основу освіти складають глибокі академічні знання. Він свідчить, що концепція зближення фундаментальних теоретичних досліджень у сфері права й освіти виправдовує себе. І та академічна вища юридична освіта, яку у рамках системи академії ми намагаємося дати студентам, з дуже великим розумінням сприймається ними і дає можливість нашим учням бути конкурентноздатними на ринку юридичної праці. Випускники нашого вузу досягають переваги при конкурсному відборі в ту чи іншу юридичну фірму, на підприємство за рахунок глибини їхніх знань. Це свідчить про правильний курс на підготовку студентів, узятий керівництвом нашого університету. Академічні знання підтверджуються підготовкою відповідних підручників.

Уже вийшов академічний курс цивільного права, підготовлений співробітниками Інституту держави і права НАН України та викладачами КУП. "На підході" кілька інших академічних курсів, двотомних робіт, над якими працюють співробітники університету. Це академічний курс адміністративного права, конституційного права й інших галузей. У цьому полягає особливість нашого університету, яка відповідає запитам життя, вимогам тієї реальності, з якою повинні рахуватися випускники Київського університету права.

В університеті студенти навчаються по багатьом напрямкам, одержуючи необхідну теоретичну базу знань і практичні навички за такими спеціалізаціями, як теорія й історія держави і права; конституційне, адміністративне і фінансове право; підприємницьке право; цивільне і трудове право; суд, адвокатура і прокуратура; міжнародне приватне право.

Це глобальний обсяг академічних знань, але ми розширюємо методичну базу через динамічну наукову й освітню діяльність університету. КУП до нового навчального року провів значну підготовчу роботу, щоб зацікавити майбутніх студентів-юристів новими пропозиціями і додати їм нову професійну спрямованість.

Уведені також деякі новації для роботи підготовчого відділення, на якому тепер може займатися будь-який бажаючий навчатися в КУП. Цим нововведенням є дистанційна форма навчання для слухачів нашого підготовчого відділення. Якщо раніше навчання в рамках підготовчого відділення було доступне тільки киянам, то тепер практично кожний громадянин України, що бажає займатися на підготовчов відділенні КУП, одержує таку можливість і може повною мірою нею скористатися. Крім того, у нас відкрита дистанційна форма навчання, що дозволяє із застосуванням засобів Інтернет-технологій, наших електронних підручників, одержати прискореним шляхом теоретичну освіту в обсязі юриста-спеціаліста.

Ці новації безпосередньо зв'язані з роботою підготовчого відділення, запровадженням нових спеціалізацій і діяльності дистанційної форми навчання.

   
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »