Notice: Undefined variable: mosConfig_live_site in /home/clients/kul/index.php on line 51

Notice: Undefined variable: mosConfig_live_site in /home/clients/kul/index.php on line 52
ЗВІТ про проведення ХІ Міжнародної науково-практичної конференції "Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку" - Київський університет права

Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
ЗВІТ про проведення ХІ Міжнародної науково-практичної конференції "Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку"
ЗВІТ про проведення ХІ Міжнародної науково-практичної конференції
"Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку"
           Наукова-дослідна діяльність Київського університету права НАН України в 2010 р. розпочалася з проведення ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку», яка проходила у Закарпатті з 28 січня по 1 лютого на базі відпочинку «Едельвейс».

Фоторепортаж з відпочинку на базі «Едельвейс»

      Актуальність обраної проблематики для проведення науково-практичної конференції не викладає сумнівів, оскільки характерною рисою функціонування суспільства та держави на сучасному етапі є зростання ролі національного законодавства як основної форми зовнішнього виразу права в цілому. Вже понад десять років науковці та студентська молодь Київського університету права НАН України проводять дослідження у сфері законодавства України, його проблем та тенденцій розвитку.
       У роботі науково-практичної конференції взяли участь молоді вчені, аспіранти та студенти провідних вищих навчальних закладів та установ, зокрема: Дебреценського університету (Угорська Республіка), Білоруського державного університету, Інституту держави і права ім. В.М.Корецького, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Закарпатського державного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Національної академії державного управління при Президентові України, Хмельницького університету управління та права та інш.

      Робота ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку» традиційно відбувалася у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій. З привітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Ю.Л.Бошицький, в якому зокрема зазначив, що сучасний стан розвитку та функціонування системи законодавства України перебуває у процесі свого реформування, у зв’язку з постійними змінами у соціально-політичній та економічних сферах. Більше того, ефективне функціонування сучасного суспільства та державних інституцій не можливе без збалансованої системи законодавства України, удосконалення якої відбувається під впливом власне національних та інтеграційних процесів, які в цілому і спрямовують розвиток власне системи законодавства України. І саме тому, обрана тематика науково-практичної конференції є гарною можливістю наукового диспуту для молодих вчених, під час проведення якого, доцільно обговорити сучасний стан системи законодавства України, провести ґрунтовний аналіз розвитку та функціонування окремих галузей законодавства і розробити науково обґрунтовані рекомендації щодо подальшого вдосконалення системи законодавства України.
       На адресу організаторів та учасників міжнародної науково-практичної конференції "Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку" надійшли привітання, зокрема від: Міністра юстиції України М. В. Оніщука, Заступника Міністра внутрішніх справ України В.Є.Мармазова, Віце-президента Національної академії наук України, академіка В.Є.Геєця, академіка-секретаря Відділення історії, філософії та права НАН України О.С.Онишенка, в яких зазначається, що факт обрання проблематики розвитку законодавства в Україні для проведення конференції свідчить про розуміння колективом Київського університету права НАН України важливості та складності процесу необхідності удосконалення системи законодавства України в контексті інтеграції до європейського правового простору, а науковий доробок конференції сприятиме реалізації однієї з найважливіших задач системи законодавства – подальшому розвитку України як правової держави, заснованої на засадах пріоритету прав і свобод людини, економічного, політичного та ідеологічного плюралізму та стануть вагомим внеском у розвиток юридичної науки.
       Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як молодих вчених, так і студентської молоді.

      У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, піднімалися актуальні питання проблем розвитку адміністративного права та адміністративного законодавства, проблеми визначення факторів та критеріїв ефективності законодавства, актуальні проблеми законодавства про конституційно-правову відповідальність депутатів представницьких органів, особливості юридичної техніки тощо.

      Міжнародна науково-практична конференція «Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку», відбулася на високому організаційному та науковому рівні. Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції буде опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції.


      За результатами ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку» її учасниками підготовлені та схвалені Рекомендації.


Оргкомітет конференції
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »