Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Умови прикріплення здобувачів
УМОВИ ПРИКРІПЛЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ


         Самостійна робота над дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата наук  є однією з форм підготовки науково - педагогічних кадрів.

         ЗДОБУВАЧАМИ наукового ступеня кандидата наук,  які  працюють над дисертаціями поза аспірантурою (далі – здобувачі ), можуть бути особи, які мають вищу юридичну освіту  і кваліфікацію «спеціаліст» чи «магістр».
         Здобувачі прикріплюються до вищих навчальних закладів з метою підготовки і захисту кандидатської дисертації, а також для поглибленого теоретичного вивчення спеціальних дисциплін, вивчення іноземної мови та філософії, складання кандидатських іспитів  на термін до 5 років.

ДЛЯ ПРИКРІПЛЕННЯ  ЗДОБУВАЧІ ПОДАЮТЬ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

1.    Заяву на ім’я ректора.
2.    Особовий листок з обліку кадрів, засвідчений печаткою тієї установи, в якій вступник до аспірантури навчається або працює.
3.    Список опублікованих наукових праць (за наявності).                              Здобувачі, які не мають опублікованих наукових праць, подають наукову доповідь (реферат), з обраної ними наукової спеціальності.
4.    Копію диплома про закінчення вищого навчального закладу (освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» чи «магістр») з копією витягу із залікової відомості (додатка до диплома).
5.    Дві фотокартки розміром 3X4.
6.    Посвідчення про складені  кандидатські іспити (за наявності).
8.  Копію паспорта  та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
Паспорт, диплом про вищу освіту подаються вступником особисто.

            На підставі письмового висновку передбачуваного  наукового керівника  за результатами співбесіди із здобувачем та висновків відповідної кафедри здобувач прикріплюється до вищого навчального закладу.

         Здобувачі  прикріплюються до вищих навчальних закладів  ПРОТЯГОМ РОКУ.

 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »