Київський університет права

 • Ukrainian
 • English
Випускники спільної магістерської програми
     16 травня 2013 року у Київському університеті права Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів „магістра” студентам КУП НАНУ, які навчалися за програмою подвійного диплома. Випускниками Варненського вільного університету ім.Чорноризця Храбра (Varna Free University, Болгарія) стали Гавронська Ілона, Данилюк Ярослава, Решетар Ніна, Тулба Катерина, Шумеляк Крістіна.


      Визначною, цьогорічна подія вручення дипломів, стала тому, що дана програма є результатом наполегливої та плідної діяльності двох провідних університетів – Київського університету права НАНУ та Varna Free University, а також те що перші випускники програми отримали Диплом магістра та EUROPEAN DIPLOMA SUPPLEMENT за програмою «Право Європейського союзу й безпека».
ВІДГУКИ ПЕРШОГО ВИПУСКУ СПІЛЬНОЇ БОЛГАРСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ МАГІСТРІВ
 «ПРАВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА БЕЗПЕКА»Моє навчання в Болгарії – це неоцінений професійний досвід, вдосконалення англійської мови та вивчення болгарської мови. Також, це повністю самостійне життя, новий погляд на речі, знайомство з культурою Болгарії, подорожі по чудовій країні і знайомство з багатьма цікавими людьми. Але, звичайно, все це було можливе у поєднанні з кропітким навчанням, доцільним плануванням власного часу і присвяченням кожної вільної хвилини досягненню поставлених цілей.
Воно того варте!

 Данилюк Ярослава, 23 роки.
У  2013 році з відзнакою закінчила магістратуру факультету міжнародних відносин Київського університету права НАН України, кваліфікація: юрист-міжнародник, перекладач, також одночасно навчалась за спільною магістерською програмою «Право Європейського Союзу та Безпека».
Я бачу такі переваги цієї програми:
 • Можливість отримання сучасної європейської вищої освіти за спеціальністю, на яку є попит;
 • Стажування в Посольстві Болгарії в Україні;
 • Невелика ціна навчання, порівняно з іншими європейськими вузами. Решетар Ніна, 25 років.

З 2008 по 2011 роки навчалась в Київському університеті права НАНУ, де і отримала диплом бакалавра за спеціальністю «Правознавство». Є однією з перших випускниць спільної  магістерської програми «Право Європейського Союзу та Безпека».Мої враження від навчання:
Навчання на даній програмі може і не буде легким, але подолання труднощів варте кращого майбутнього. Тому, не вагайтесь, і ставайте учасником цієї програми! Головне - це бажання стати справжнім професіоналом і готовність докласти зусиль для досягнення вашої мети!
Найцінніше, що дала мені спільна магістерська програма – це глибока впевненість у тому, що все можливо і що все в моїх руках.
     Моє навчання в Болгарії – це неоцінений професійний досвід, вдосконалення англійської мови та вивчення болгарської мови. Також, це повністю самостійне життя, новий погляд на речі, знайомство з культурою Болгарії, подорожі по чудовій країні і знайомство з багатьма цікавими людьми. Але, звичайно, все це було можливе у поєднанні з кропітким навчанням, доцільним плануванням власного часу і присвяченням кожної вільної хвилини досягненню поставлених цілей.
     Воно того варте!

Тулба Катерина, 23 роки
Позитивні аспекти даної програми для мене:
 •    Ви будете одночасно студентом двох провідниїх ВУЗів в світі
 •    Зможете дізнатись всі переваги студентського життя болгарської молоді
 •    Розширите свої знання та удосконалите свою компетенцію як майбутнього спеціаліста.


Ілона Федоркіна (Гавронська), 23 роки.З 2008 по 2011 роки навчалась у Київському університеті права НАНУ, де отримала диплом бакалавра за спеціальністю «Міжнародне право», випускниця спільної магістерської програми «Право та Безпека Європейського Союзу».Що дала мені ця програма і в чому переваги участі у ній?
 • Отримання диплома європейського зразка, що значно підвищує конкурентоспроможність на ринку праці.
 • Можливість стажування в Посольстві Болгарії в Україні, що надасть Вам змогу отримати значний досвід в професіональній діяльності, застосувати зобуті за роки навчання знання.
 • Реальна можливість випробовувати себе та зрозуміти чого Ви варті і застосувати цей досвід для розвитку нашої держави.


Шумеляк Крістіна, 23 роки.

З 2007 по 2013 рік навчалась в Київському університеті права НАНУкраїни, де і отримала диплом магістра за спеціальністю «Міжнародне право», також одночасно навчалась за спільною магістерською програмою «Право Європейського Союзу та Безпека».
Основним мотивуванням для участі в цій програмі для мене було бажання отримати цікаві можливості для розкриття власних здібностей в освіті та здобути досвід роботи з іноземними колегами.
Участь в цій програмі дозволить Вам:
 • Отримати якісну європейську освіту всього за 1 рік;
 • Можливість отримати досвід роботи на болгарських підприємствах, де ви зможете ознайомитися з сучасними методами роботи, які ще мало використовуються на Україні;
 • Поліпшити свої знання іноземних мов;
 • Навчитися мислити інакше та швидко аналізувати різноманітну інформацію.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg