Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Керівництво >> Кудерська Надія Іванівна
Кудерська Надія Іванівна
kuderska.jpgПроректор з наукової роботи >>
kuderska.jpg
Проректор з наукової роботи


Звання, вчені ступені, державна служба:
-    5 ранг державного службовця;
-    кандидат юридичних наук (спеціальність 12.00.02. - конституційне право; муніципальне право);
-    доцент МОН;
-    доктор юридичних наук (спеціальність 12.00.07. - адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право).
    Наукові інтереси полягають у сфері адміністративного права та адміністративного судочинства, конституційного права, проблем правового регулювання охорони та збереження культурної спадщини тощо.
Професійна діяльність у галузі освіти і науки розпочалась у 1994 році – працювала старшим викладачем, доцентом, професором, завідувачем кафедрою, деканом інституту у ВНЗ. На державній службі була представником КМДА у судових інстанціях; консультантом депутатської фракції ВРУ, головним консультантом Секретаріату Комітету ВРУ; завідувачем сектором Інституту законодавства ВРУ; стажувалася у парламентах Російської Федерації, Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Польща, ін. Бере активну участь у нормотворчій та законопроектній роботі. За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування була відзначена Подяками Київського міського голови. З 2017 року - завідувач кафедрою загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Київського університету права НАН України.
    Автор понад 50 статей-термінів у енциклопедичних виданнях та більше 100 наукових і науково-методичних праць, у тому числі монографії «Адміністративно-правове регулювання охорони та збереження матеріальної культурної спадщини в Україні: теорія і практика», підручника «Право культурної спадщини України» з двох частин (загальна (2014р.), спеціальна (2015р.)).
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg