Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> У КУП НАНУ відбувся майстер-клас директора департаменту Європейського Союзу МЗС України Ченцова Всеволода Валерійовича
У КУП НАНУ відбувся майстер-клас директора департаменту Європейського Союзу МЗС України Ченцова Всеволода Валерійовича
     15 травня  2013 р. у Київському університеті права Національної академії наук України, у рамках реалізації концепції майстер-класів, була проведена лекція директора департаменту Європейського Союзу МЗС України Ченцова Всеволода Валерійовича на тему: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС: перспективи підписання та можливості тимчасового застосування».
     На лекцію зібралися студенти та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.

     Лекція пана Ченцова викликала зацікавленість у студентів університету, сприяла підвищенню кваліфікаційного рівня майбутніх юристів та спонукала до роздумів. Всеволод Валерійович висвітлив фактичний стан у сфері укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, політичні умови перебігу цього процесу, можливості тимчасового застосування Угоди про асоціацію. Було зазначено, що саме сьогодні, 15 травня 2013 року, Європейська Комісія схвалила проект пропозиції про підписання Угоди про асоціацію з Україною, хоча це рішення Комісії є суто технічним рішенням, яке дає потенційну можливість пройти всі необхідні внутрішні процедури для того, щоб зробити можливим підписання Угоди до саміту “Східного партнерства”, запланованого на кінець листопада у Вільнюсі. Під час майстер-класу також було  підкреслено, що рішення про підписання Угоди має схвалюватися Радою ЄС одноголосно.

     Після майстер-класу директор департаменту Європейського Союзу МЗС України Ченцов В.В., радо та напрочуд цікаво, дав фахові відповіді на запитання слухачів.
     Студенти щиро вдячні ректорові, професорові Ю.Л. Бошицькому за організацію майстер-класу, проведеного паном Ченцовим.
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »