Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> У КУП НАНУ відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького, помічника Головного рабина України та Києва
У КУП НАНУ відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького, помічника Головного рабина України та Києва
     19 березня 2014 року у  у Київському університеті права НАН України відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького, помічника Головного рабина України та Києва, який перебував в університеті на запрошення ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького. Майстер-клас був присвячений темі "Правова система держави Ізраїль".

     У рамках свого виступу гість розповів про історію становлення та особливості правової системи в Ізраїлі. Протягом зустрічі, студенти мали змогу порівняти правові системи України та Ізраїля та на реальних прикладах побачити різницю між законодавчими нормами, поставити актуальні запитання в даній області.
     Студенти та співробітники КУП НАНУ дякують професорові Юрію Бошицькому, ректору університету за отриману можливість спілкування з провідним ізраїльським юристом Геннадієм Белорицьким, помічником Головного рабина України та Києва.
Прес-центр
 КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg