Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> В КУП НАНУ відбулися майстер-класи старшого наукового співробітника Познанського центру з прав людини Олени Кондратьєвої-Бризік
В КУП НАНУ відбулися майстер-класи старшого наукового співробітника Познанського центру з прав людини Олени Кондратьєвої-Бризік
Програма майстер-класів: 
     
      24-26 лютого студенти КУП НАН України мали змогу прослухати серію майстер-класів від старшого наукового співробітника Познанського центру з прав людини Інституту правових наук Польської Академії наук, члена Польського товариства конституційного права пані Олени Кондратьєвої-Бризік.


       Проблематика, яка піднімалась під час майстер-класів є дуже цікавою та актуальною для наших студентів. Зокрема, студенти мали змогу почути від польського науковця про особливості захисту прав людини в Європейському Союзі, про конституційне право в Республіці Польща, розглянути на прикладах спірні питання, які виникають протягом розгляду справ у суді.

       Під час обговорення змін, які відбулись у Конституції Польської Республіки впродовж останніх років, студенти мали змогу поділитись своїми поглядами на необхідність змін в конституції нашої Держави та поділитись враженнями стосовно Української законодавчої бази.


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg