Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> В КУП НАНУ відбувся майсер-клас віце-президента Міжнародної асоціації суддів Віргіліуса Валанчуса
В КУП НАНУ відбувся майсер-клас віце-президента Міжнародної асоціації суддів Віргіліуса Валанчуса
     23 квітня 2014 року на факультеті міжнародних відносин відбувся майстер-клас головного експерту Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», віце-президента Міжнародної асоціації суддів, проф., др. Віргіліюса Валанчюса.
     Даний проект був офіційно презентований 11 жовтня 2013 року в Міністерстві юстиції України Директором з питань політики сусідства Генерального директорату EuropeAid Європейської Комісії Міхаелем Кьолером.
     Метою проекту є забезпечення сталих реформ у сфері юстиції в Україні, шляхом обміну досвідом і кращими практиками між українськими органами влади та експертами з країн-ЄС (Німеччини, Франції, Литви та Польщі). Особливу увагу зосереджено на п’ятьох ключових сферах, у яких ЄС сподівається побачити поступ України, а саме: доступ до правосуддя,  реалізація права на захист, реформа міліції та прокуратури, зміцнення незалежності судової системи та боротьба з корупцією.

     У рамках свого виступу проф., др. Віргіліюс Валанчюсес розповів про європейський досвід реформування судової системи. Зокрема, він провів аналіз між українською судовою системою та судовою системою країн-членів ЄС. Пан Валанчюс зазначив, що, на відміну від досить складної чотирьох ступеневої судової системи України, в Європі до загальних судів входять лише суди з цивільних справ та суди з кримінальних справ. В свою чергу суди з цивільних справ розглядають широке коло спорів. Ще однією відмінністю між судовими системами є те, що в країнах-членах ЄС адміністративний та конституційний суди діють окремо від інших.
     Протягом зустрічі, студенти мали змогу порівняти судову систему України та країн-членів ЄС та поставити актуальні запитання в даній області.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg