Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві
      24 березня студенти КУП НАН України мали змогу прослухати майстер-класи від Екс Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних і свободи інформації професора Аттіла Петерфалві.
       Професор Петерфалві Аттіла Андраш з відзнакою закінчив факультет права університету ім. Лоранда Етвеша у Будапешті (Угорщина). Після закінчення університету працював в коледжі державного управління (тепер Будапештський університет ім.. Корвіна), у 2006 році отримав посаду професора в Реформатському університеті ім. Гашпара Каролі, у 2008році був призначений почесним професором Католицького університету в Угорщині. Сфера наукових інтересів: цивільне та сімейне право, цивільний процес, захист персональних даних та інформації.

       Проблема, яка піднімалась під час майстер-класів «Особливості Угорського законодавства в питаннях прав захисту персональних даних і прав на розкриття інформації» є дуже цікавою та актуальною для наших студентів. Незважаючи на те, що доктор читав майстер-класи на англійській мові, студенти активно спілкувались та ставили цікаві запитання засвідчуючи свій високий рівень знання фахової іноземної мови.

Матеріали майстер-класу
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg