Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> В КУП НАНУ відбувся майстер-клас Володимира Дмитровича Бондаренка «Актуальні питання конституційних змін»
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас Володимира Дмитровича Бондаренка «Актуальні питання конституційних змін»
      9 грудня 2009 р. у Київському університеті права НАН України в рамках реалізації концепції майстер-класів, була проведена лекція народним депутатом України, головою підкомітету з питань відслідкування впливу законопроектів на показники бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, кандидатом наук з державного управління, членом депутатської фракції «Блок Юлії Тимошенко», головою міської організації партії «Реформи і порядок» Бондаренком Володимиром Дмитровичем на тему «Актуальні питання конституційних змін». На майстер-клас зібралися студенти старших курсів та викладачі Київського університету права НАН України.

      У вступній промові ректор університету Юрій Бошицький зазначив, що на сьогодні в українському суспільстві та політикумі ведуться активні дискусії щодо необхідності внесення змін до Конституції України, насамперед в частині засад взаємодії між гілками влади. До конституційного процесу, необхідно, насамперед, залучати інститути громадянського суспільства, у тому числі і студентську молодь – майбутніх правників.
 
       Зацікавленість студентів викликала розповідь Бондаренка В.Д. про історію прийняття Конституції України 1996 року,яка була визнана Венеціанською комісією однією з найкращих в Європі. Володимир Дмитрович наголосив, що у 2004 році Конституція зазнала таких змін, які сьогодні обернулись для України проблемою, яку важко вирішити: відсутність політичної стабільності, неможливість організовано та ефективно боротися з економічною кризою, невпевненість у завтрашньому дні тощо. Також Бондаренко В.Д. наголосив, що сьогодні назріло проведення системної конституційної реформи, основою якої має стати урівноваження повноважень між гілками влади в Україні, зокрема слід чітко розмежувати повноваження між Президентом і Прем’єр-міністром.

       Під час обговорення конституційних змін студентська аудиторія поставила Бондаренку В.Д. питання щодо зняття депутатської недоторканості, виборчої системи, прийняття Конституції всенародним голосуванням та інші.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg