Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Новини юридичного факультету >> На юридичному факультеті КУП НАНУ 25 листопада 2014 р. відбувся науково-методичний семінар
На юридичному факультеті КУП НАНУ 25 листопада 2014 р. відбувся науково-методичний семінар
     На юридичному факультеті КУП НАНУ 25 листопада 2014 р. відбувся науково-методичний семінар, що проводився спільно кафедрою цивільного та трудового права та кафедрою теорії та історії держави і права. За участі магістрів та аспірантів членами кафедр були оголошені доповіді, що об’єднувались загальною тематикою круглого столу – «Методика проведення наукових досліджень».

     Відкрив семінар академік НАПрНУ, д.ю.н., професор, завідувач кафедри цивільного та трудового права В.В. Луць. В межах тематики семінару прозвучали доповіді к.і.н., професора Іванова В.М. «Історико-правові аспекти в юридичних наукових дослідженнях»; к.ю.н., професора Десятника В.О. «Природа наукового знання»; к.ю.н. Огнев’юк Г.З. «Інтерактивні методи навчання як засіб стимулювання наукової роботи студентів», к.ю.н. Волощенко-Віслобокової О.М. «Методика роботи з джерелом в історико-правових дослідженнях»; к.ю.н. Рассомахіної О.А. «Удосконалення системи освіти у сфері інтелектуальної власності в Україні»; Різника В.С. «Використання судової практики під час проведення цивілістичних наукових досліджень»; к.і.н. Панасюка Р.П. «Методика роботи з електронними джерелами для проведення історико-праоввих досліджень», к.ю.н. Гузеват М.О. Нариси з історії присудження наукових ступенів і наукових знань в Україні та світі». Обговорення доповідей завершилось жвавою дискусією. За пропозиції В.В. Луця наступний між кафедральний методичний семінар запропоновано провести на тему «Методика проведення семінарських занять».

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg