Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Новини юридичного факультету >> Представники КУП НАНУ взяли участь у Міжнародній науковій конференції до Дня слав’янської писемності і культури «Науковий потенціал славістики : Історичні здобутки та тенденції розвитку»
Представники КУП НАНУ взяли участь у Міжнародній науковій конференції до Дня слав’янської писемності і культури «Науковий потенціал славістики : Історичні здобутки та тенденції розвитку»
     21 травня 2015 року в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбулася Міжнародна наукова конференція до Дня слав’янської писемності і культури «Науковий потенціал славістики : Історичні здобутки та тенденції розвитку». Цей науковий захід присвячений актуальним проблемам комплексного вивчення слав’янського мовознавства, літературознавства, історичного пам’яткознавства та історії славістики.  Міжнародна наукова конференція зібрала представників наукової еліти з провідних навчальних закладів України та зарубіжжя.  Про участь у конференції цього року заявили більше 70 делегатів з України та інших держав, зокрема – Республіки Білорусь та Російської Федерації.

    Відкрив конференцію голова Українського славістів, радник  при Президії НАН України, почесний Генеральний директор Національної  бібліотеці  України імені В. І. Вернадського , академік  НАН України. Зі вступним вітальним словом до учасників конференції звернувся генеральний директор  Національної бібліотеки України імені В. І Вернадського, член  Українського комітету славістів, член – кореспондент  НАН України Попик В. І.  Також привітав усіх присутніх директор Інституту етнології та фольклористики з Етнографічним музеєм Болгарської академії наук, доктор з етнології, доцент.
    Київський університет права НАН України на конференції представляв доцент кафедри теорії та історії держави і права, к. і. н. Панасюк Роман Петрович, який виступив із доповіддю «Зародження давньоруського парламентаризму в добу Київської Русі» та студент першого курсу юридичного факультету Осипенко Олег, який виступив із доповіддю «Руни: етимологія та походження». Також  подав тези доповіді студент другого курсу Мацюк Микола на тему «Порівняльний аналіз відповідальності за вбивство, травми та погрози в «Руській правді» та «Салічній правді».

     За результатами конференції було підготовлено та видано збірку доповідей учасників конференції.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg