Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Новини юридичного факультету >> В КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: «Ефективність господарського судочинства»
В КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: «Ефективність господарського судочинства»

  16 грудня 2014 року кафедрою конституційного, адміністративного, господарського права та процесу було проведено круглий стіл на тему: «Ефективність господарського судочинства».
   У заході брали участь викладачі кафедри – зав.кафедри, доц. Чомахашвілі О.Ш., доц. Похиленко І.С., викл. Сонюк В.А., ас. Твердохліб Ю.В., а також студенти 4 курсу юридичного факультету. Гостями круглого столу були з Національного авіаційного університету – проф. Козирєва В.П., студенти: Чушенко І.М., Костенко А.А. з Вищого господарського суду України суддя Бенедисюк І.М.

   Основними тематичними напрямками були теоретико-правові проблеми функціонування господарського судочинства на сучасному етапі, судова реформа в контексті  плану реформ Президента України "Стратегія-2020"; напрямки вдосконалення господарсько-процесуального законодавства.
   Робота круглого столу здійснювалась у формі засідання, на якому обговорювались найбільш актуальні проблеми сучасного стану господарського судочинства та шляхи підвищення його ефективності.
   За результатами роботи круглого були сформовані рекомендації щодо підвищення ефективності господарського судочинства.
 
Завідувач кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу
Чомахашвілі Олена Шотаєвна
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg