Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Новини юридичного факультету >> В рамках тижня Науки на юридичному факультеті відбувся брейн-ринг на тему: «Кримінальне право: українські “традиції” та європейські стандарти»
В рамках тижня Науки на юридичному факультеті відбувся брейн-ринг на тему: «Кримінальне право: українські “традиції” та європейські стандарти»
     12 травня 2015 року на кафедрі кримінального права та процесу до тижня Науки відбувся брейн-ринг на тему: «Кримінальне право: українські “традиції” та європейські стандарти» під керівництвом доцента кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Бісюк О.С. між двома командами групи ПСК-52.

     Представники групи (Бойко О., Вікленко Ю., Горбач О., Лукашенко О., Марчук В., Попова А., Сітало Д.) достойно представили свої команди. Гравці відповідали на поставленні питання, вирішували юридичний кросворд, на час вирішували тестові завдання. Гра вийшла цікавою, жвавою та пізнавальною. Разом з тим, студенти мали можливість відновити знання з кримінального права та провести змагання із судової риторики при дачі відповіді на провокаційні питання.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg