Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Школярі Уманщини відвідали КУП НАНУ
Школярі Уманщини відвідали КУП НАНУ
    У рамках співпраці Київського університету права НАНУ з провідними школами України 12 червня 2018 року представники Уманщини відвідали Університет з метою ознайомлення його діяльності.
     Учні трьох шкіл м. Умань, а саме: Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка, яку очолює директор Слупіцька О.І.; Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на чолі з Куць І. В.; та Дмитрушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів керівником якої є Мовчан Н. І. мали змогу прослухати історію створення Університету, прогулятись мальовничою територією,  відвідати унікальні музеї КУП НАНУ, зокрема, музей підробок,  музей криміналістики ім. Ганса Гросса, музей комп’ютерних технологій, історико-етнографічний музей.
sh4.jpg
sh5.jpg
sh6.jpg
    Також за результатами конкурсу наукових робіт імені академіка М.П. Василенка на тему “Державно-правовий розвиток України:історія та сучасність” було обрано три переможці, яких ми щиро вітаємо та бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності. Після урочистого вручення сертифікатів школярам також були вручені пам’ятні подарунки – флешки ВОІВ.
    Крім того, молодь мала змогу поспілкуватись особисто з ректором Юрієм Бошицьким та поставити запитання, які їх цікавили. Приємним доповненням заходу став обмін подаруками. Зокрема, Університет передав до бібліотеки Родниківської школи літературу юридичного спрямування, підготовлену науковцями КУП НАНУ.
sh1.jpg
sh2.jpg
sh3.jpg
    Важливо, що в період коли випускники шкіл визначаються зі своїм університетським майбутнім екскурсія до КУП НАНУ сприяла ознайомленню молоді зі специфікою навчального, наукового та студентського життя університету, яке відповідає міжнародним та національним стандартам надання вищої юридичної освіти.
sh7.jpg
      Університет з радістю прийме до свого студентського колективу нових талановитих школярів, які згодом стануть фахівцями своєї справи.


Матеріал підготувала:
Т.О.Кортукова
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg