Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти КУП НАНУ проходять практику в МЗС
Студенти КУП НАНУ проходять практику в МЗС
    З 18 червня до 6 липня за ініціативою ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького студенти: Полторацька В., Шестопалова В., Маленко Д.; Третякова Д., Буданова Д., Боброва Т., Псьота Я. мають нагоду пройти практику в Міністерстві Закордонних справ України.
mzs1.jpg
mzs2.jpg
mzs3.jpg
    Під час практики студентів розділили на групи для роботи в різних департаментах Міністерства, а саме: в департаменті менеджменту персоналу, політичному департаменті та генеральному секретаріаті, а також в архіві Міністерства.
    Нобхідно підкреслити, що робітники Міністерства із задоволенням працюють із молодими кадрами, які швидко розуміють свою роботу до якої входить: робота з матеріалами особистих справ працівників МЗС, листами від високоповажних осіб, в тому числі Послами та Генеральними Консулами, а також з новинами зі всього світу.
    Студенти мають чудову можливість побачити роботу Міністерства на практиці та спробувати свої сили і знання. При цьому, молоді кадри демонструють високий рівень підготовки та дисципліни, що було відмічено кураторами практики.
    Також треба додати, що цей чудовий досвід молодь отримує завдяки своєму Університету, який завжди намагається підтримати своїх студентів у їхніх прагненнях.


Матеріал підготували:
студенти 2-го курсу КУП НАНУ
Полторацька Вікторія та
Маленко Дар’я
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg