Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти КУП НАНУ відвідали Всеукраїнський фестиваль науки
Студенти КУП НАНУ відвідали Всеукраїнський фестиваль науки
«Хто думає про науку, той любить її,
а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися…»
Григорій Сковорода

    Напередодні Дня науки, 16 травня 2018 року студенти Київського університету права НАН України відвідали Всеукраїнський фестиваль науки, що є  масштабним загальнодержавним проектом з  популяризації досягнень науки в Україні, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві. Засновником Всеукраїнського фестивалю науки у 2007 році стала Національна академія наук України, якій підпорядкований єдиний ВНЗ в Україні - Київський університет права.
fn1.jpg
fn2.jpg
fn3.jpg
    Урочисто відкрив фестиваль Перший віце-президент НАН України Наумовець Антон Григорович, який зазначив про величезну роль науки у розвитку  сучасного суспільства. Також зі словом до писутніх звернулась пані Ізабель Дюмон, Посол Французької Республіки в Україні та головний партнер заходу.
fn4.jpg fn5.jpg
fn6.jpg
    Крім того, надзвичайно почесно для студентів КУП НАНУ було прослухати лекцію лауреата Нобелівської премії, професора Сержа Ароша, яка була на англійській мові, та  лекцію академіка НАН України Кальченка Віталія Івановича.
    Після завершення урочистої частини студентська молодь КУП НАНУ мала змогу особисто поспілкуватись з Ізабель Дюмон, Сержом Арошом та багатьма іншими українськими та зарубіжними вченими і високопосадовцями.
    Зустрічі та особиста комунікація з такими високоповажними людьми для майбутніх юристів та юристів-міжнародників є чудовим дороговказом для розвитку професійних здібностей та гарна можливість перейняти досвід з перших вуст.
fn7.jpg
fn8.jpg
    Студенти КУП НАНУ пишаються тим, що їх ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький вникає в життя молоді,  надає можливість всебічного розвитку особистості та робить студентське життя яскравішим і цікавішим.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg