Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти та науковці, будучи на врученні дипломів у РІ КУП НАНУ, долучились до проекту «Пізнай свій край»
Студенти та науковці, будучи на врученні дипломів у РІ КУП НАНУ, долучились до проекту «Пізнай свій край»
    Делегація Київського університету права НАН України, будучи на 20-му ювілейному врученні дипломів бакалаврів Рівненського інституту КУП НАНУ долучилась до проекту «Пізнай свій край», який діє під особистим патронатом ректора КУП НАНУ Ю. Л. Бошицького.
studp1.jpg
studp2.jpg
studp3.jpg
    Зокрема, гості побували в унікальному музеї ковальського мистецтва «Ковальські витребеньки», керівником та ініціатором створення якого є Н.Ю. Крока. Саме вона зібрала у музії більше двох сотень експонатів, які є витворами кращих ковалів України.
    Окрім того, Н.Ю. Крока є засновником фестивалю ковальського мистецтва «Металеве серце України», який вже шість років поспіль об’єднує у місті Рівне найкращих митців. Делегація КУП НАНУ вдячна Ніні Юріївні за гостинний прийом, а також за її натхнення і ентузіазм, завдяки якому вона збирає людей з усього світу, аби поділитися з людьми красою мистецтва вогню і металу.
studp4.jpg
studp5.jpg
studp6.jpg
    Також студенти і науковці КУП НАНУ відвідали Рівненську обласну філармонію, яка була заснована у 1939 році. Саме в ній, велично та урочисто відбулось 20-е ювілейне вручення дипломів бакалаврів Рівненського інституту КУП НАНУ.
    Дуже добре, що студенти та науковці КУП НАНУ мали змогу долучитись до проекту “Пізнай свій край” та відвідати музей ковальського мистецтва та Рівненську обласну філармонію.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg