Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАН України студенти-міжнародники презентували відео-есе щодо актуальних питань захисту прав людини
    Кожного року 10 грудня увесь світ відмічає День прав людини. Саме у цей день Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини 1948 р.  7 грудня 2017 р. студенти-міжнародники Київського університету права НАН України долучились до кампанії світового співтовариства “stand up for human rights”, тобто “борімось за права людини”, присвяченій 70-й річниці прийняття Загальної декларації прав людини, яка стартує у 2017 році і розрахована на рік.
og2s.jpg
og3s.jpg og1s.jpg


    У цьому контексті студенти-міжнародники розробили та зняли відео-есе щодо актуальних питань захисту прав людини. Зокрема, група МП-61 презентувала відео-есе англійською мовою на тему “Що ми знаємо про права людини?”. Темою групи МП-31 була “Інсайт молоді на сутність прав людини у сучасному світі”. Група МП-41 у своєму відео-есе розкрила тему “Захист прав людини у Європі”.
    Крім того, студенти обговорювали актуальні питання захисту прав людини з використанням мультимедійних презентацій. Мандрійчук Олексій розповідав про “Сутність міжнародного злочину апартеїду відповідно до чинного міжнародного права”; Сєров Олексій підняв питання “Міжнародний механізм попередження проявів ксенофобії”; Приступа Христина розкрила тему “Расова дискримінація як злочин: становлення концепції міжнародного антидискримінаційного права”; темою Добродєєвої Маргарити була “Сутність геноциду відповідно до чинного міжнародного права та міжнародно-правової практики”; Мурашко Арсен дослідив питання “Міжнародний тероризм як глобальна проблема сучасності та боротьба з ним”.
og4s.jpg
og5s.jpg
og6s.jpg


    Студенти творчо підійшли до виконання завдань, зуміли об’єднатись та на високому рівні представити свої відео-есе та презентації.
    Завершити хотілось би словами Елеонори Рузвельт:“Права людини починаються з дуже невеликих місць, зовсім близько від дому. Ці місця такі маленькі, що їх не знайти на жодній мапі світу. Але ці місця — цілий світ для окремої людини: будинок, де вона живе, школа чи коледж, де навчається, завод, ферма або офіс, де вона працює... Це ті місця, де кожен чоловік, кожна жінка і кожна дитина домагаються рівного для всіх правосуддя, рівних можливостей, поваги та гідності без дискримінації.  Якщо ці права не матимуть значення там, то вони навряд чи матимуть значення деінде. Якщо всі громадяни не діятимуть узгоджено, щоб домогтися дотримання прав людини поруч зі своїм будинком, чи у великому світі відбудуться зміни?»  
    Тож приєднуємось до кампанії світового співтовариства і борімось за права людини!
    Доступ до відеоматеріалів за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=MQaAbxjAlp0&feature=youtu.be та https://youtu.be/XMBIzzWUnZA
                                                                             Матеріали підготували:
                                                                             О.О. Харчук,
                                                                             Т.О. Кортукова

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg