Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вітаємо студентів КУП НАН України із зайнятим 1 місцем у V Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу!
    23 березня 2018 року студенти ІІ курсу факультету "Правознавство та міжнародні відносини" КУП НАН України Маленко Дар'я, Третьякова Дар'я і Полторацька Вікторія здобули 1 місце у фіналі судових дебатів V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, організованого Міжнародним комерційним арбітражним судом при Європейській арбітражний палаті (International Commercial Arbitration Court under the European Arbitration Chamber).
arb6.jpg arb2.jpg
arb3.jpg
arb4.jpg arb1.jpg arb5.jpg

    У фіналі судових дебатів також виступили команди Національного університету "Одеська юридична академія" (2 місце) і Київського національного торгово-економічного університету (3 місце).
Перед командами-фіналістами було поставлено завдання підготувати письмово і захистити усно винесене ними арбітражне рішення МКАС при ЄАП. Студенти виступали в ролі арбітрів Міжнародного комерційного арбітражного суду. Після завершення кожного виступу команди-опоненти і журі конкурсу мали можливість поставити питання і критикувати позицію арбітражного рішення, представленого на публічний осуд.
Конкурсні роботи та усні дебати оцінювали керуючі партнери провідних юридичних компаній, практикуючі адвокати, юристи, а саме:
•    Геннадій Пампуха (Pampukha Gennadiy), президент Європейської арбітражної палати;
•    Микола Павлов, президент Української іноземної юридичної колегії;
•    Мар’яна Антонович, асоційований юрист компанії «Kinstellar»;
•    Адвокат Тетяна Лежух-Вовк (Тетяна Лежух-Вовк), партнер юридичної фірми «Лежух і партнери»;
•    Ольга Поєдинок, голова Комітету з юридичної освітньої політики Асоціації адвокатів України, докторант кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин;
•    Анастасія Нестеренко, юрист МЮФ INTEGRITES.
    Захід проходив за участі президента ЄАП Геннадія Пампухи, засновника Міжнародного жіночого експертно-правового союзу Ольги Пампухи, відповідального секретаря ЄАП Катерини Аврамової. З вітальним словом та настановами для майбутніх юристів виступив спеціально запрошений гість - український політичний діяч, член Постійної делегації ВР України в Парламентської асамблеї Ради Європи Анатолій Раханський.
arb7.jpg
arb8.jpg
arb9.jpg
 arb10.jpg arb11.jpg arb12.jpg

    Окрім абсолютної перемоги у конкурсі студенти КУП НАН України вибороли право стажування у провідних юридичних компаніях України: Дар'я Третьякова - стажування у юридичній фірмі "KINSTELLAR" і стажування у юридичній фірмі "Лежух і партнери", Дар'я Маленко - стажування у юридичній фірмі "Дмитрієва і партнери" та стажування у юридичній фірмі "ETERNA LAW", Полторацька Вікторія - стажування у юридичній фірмі "Лежух і партнери".
    КУП НАН України висловлює подяку організаторам V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, професійному і неупередженому журі конкурсу і всім учасникам команд-опонентів за результативну і успішну співпрацю! 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg