Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Новини кафедри господарського права та процесу >> Вихід в друк монографії к.ю.н. доц.Шевченка Н.І.
Вихід в друк монографії к.ю.н. доц.Шевченка Н.І.
     Монографію присвячено дослідженню господарсько-правового регулювання реорганізації як способу припинення господарських товариств. У роботі розкриваються та співвідносяться поняття «реорганізація господарських товариств» та «припинення господарських товариств шляхом реорганізації», досліджуються види реорганізації господарських товариств та виявляються ті, що тягнуть за собою припинення таких суб’єктів господарювання. Окрема увага приділена правонаступництву при реорганізації господарських товариств, особливостям проведення злиття, приєднання, поділу і перетворення господарських товариств. Також у роботі досліджуються гарантії захисту прав та законних інтересів учасників (акціонерів) під час припинення господарських товариств шляхом реорганізації, підстави та наслідки судового оспорювання такої процедури.
     На основі аналізу чинного вітчизняного законодавства та практики його застосування, досвіду зарубіжних країн сформульовані пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання реорганізації господарських товариств.
     Для наукових та науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів юридичних вузів і факультетів, а також інших фахівців, які цікавляться проблемами сучасного господарського права.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg