Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Новини КРЦ КУП НАНУ >> Iнформація з Європейського міжнародного фольклорного фестивалю у Латвії «Baltica – 2012»
Iнформація з Європейського міжнародного фольклорного фестивалю у Латвії «Baltica – 2012»
     З 5 по 9 липня у великих містах Латвії: Ризі, Кокнасі, Турайді, Ішкілє та Мадонскому краї відбувся  міжнародний фестиваль фольклорної музики - «Baltica – 2012», у якому з метою підвищення кваліфікації професійного рівня взяла участь Інна Шаркова - організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Київського університету права Національної академії наук України.
     Фестиваль «Baltica» - маштабне та  відоме  у світі фольклорне свято. Кожного року він проходить в різних країнах Прибалтики – Латвії, Естонії та Литви. Головна ідея фестивалю – зберегти культуру різних народів, їх традиційну обрядовість  та зв`язок між поколіннями.

     Цього року фестиваль святкував свій 25 річний ювілей та, як завжди,  пройшов дуже на високому рівні.  Цей захід не залишив байдужим жодне щире людське серце. Крім головного режисера та засновника фестивалю «Baltica» - Андріса Капустса  до організації долучилися міністр культури  Латвії – Джанетте Яунземе-Гренде та особисто президент країни  – Андріс Берзиньш.
     Крім фольклорних гуртів з Латвії на фестивалі  були представлені колективи з таких країн як: Болгарія, Італія, Франція, Сполучені Штати Америки, Німеччина, Швеція, Фінляндія, Ізраїль, Естонія, Литва  та Україна. В цілому у фестивалі взяли участь 170 етнографічних колективи та 50 майстрів народного прикладного мистецтва.
Найкращими гуртами на фестивалі було визнано фольклорний гурт Рожаниця (Україна) – керівник Інна Шаркова, ансамбль пісні та танцю «Terra del Solle» (Італія)  та етнографічний гурт  «Бистриця» (Болгарія).

 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »