Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Новини КРЦ КУП НАНУ >> КВЕСТ- «200» (ДВІСТІ), приурочений до 200 річчя від дня народження Т.Г.Шевченка
КВЕСТ- «200» (ДВІСТІ), приурочений до 200 річчя від дня народження Т.Г.Шевченка
«Тобі, величний геніальний наш Кобзарю,
 Низький та щирий до землі уклін…»
Павло Артимишин


     Студентський парламент Київського університету права Національної академії наук України став ініціатором проведення Першого між університетського заходу  Квест - «200», присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Квест був проведений за підтримки ректора, професора Юрія Бошицького та спонсорської допомоги юридичної консалтингової компанії.

     Для декого квест — це веселий флеш-моб із проведеням конкурсів та великою кількістю людей. Для учасників даного квесту він був справжньою інтелектуально-динамічною грою, яка полягала у проходженні командою вказаного маршруту, пов`язаного із життям та творчою спадщиною Великого Кобзаря у м. Києві.
     У заході взяли участь студенти київських ВНЗ, команди яких проявили свої інтелектуальні, організаторські та новаторські можливості. Зокрема,у Першому міжуніверситетському квесті взяли участь студенти ВНЗ:
КУП НАНУ, НаУКМА, НПІ ім.М.Драгоманова, ІКВС,НТУ та НУФВтСУ.
     Актуальність проекту полягала у тому, що  студентська молодь вшановувала пам`ять та відзначила пам’ятну дату - 200 річчя від дня народження Тараса Шевченка  як геніального поета, художника, мислителя ретельним вивченням творчої спадщини Кобзаря, пов`язаної з перебування його в м. Києві.
     Метою проекту стало розширення та вдосконалення знань молоді про Т.Г.Шевченка; спонукання студентів до активної творчої, пізнавальної діяльності;  прищеплення та виховування почуття поваги, гордості та шани за свій рідний край; інтерес до біографічних аспектів величного Кобзаря;  зацікавлення молоді до вивчення  поетичної, художньої спадщини поета.

     Організатори квесту взяли собі за мету  охопити найвизначніші місця Києва, що пов’язані з життям та творчістю Кобзаря. Як наголосила  Президент Студентського парламенту КУП НАНУ Дар`я Полінська, «…Такі заходи сприяють налагодженню дружніх зв’язків між студентами, плідної співпраці та взаєморозуміння. А також являються стимулом для вивчення культури нашої країни, збереження історичних пам’яток та виховання у молоді  почуття поваги до спадщини свого народу».

     Командам було надано 10  складних завдань, які студенти вирішували найцікавішими способами. Організатори квесту і не могли передбачити, що розвиток подій квесту зможе набрати настільки масштабного характеру.
     Одним із завдань квесту було складання кольорових паперових журавлів, що символізувало безсмертність душі великого Кобзаря. Команда «Драгоманівці», яка представляла відповідний ВНЗ, проявила себе найактивніше в завданні, знайшовши серед прохожих місцян представника Республіки Кореї  Ким Лі, який допоміг студентам спільно створити орегамі та прочитати  рядки «Заповіту» Т.Шевченка  корейською мовою, що в котре відображає величність поета як в Україні, так і за кордоном.
     Переможцями у змаганнях стали студенти Києво-Могилянської Академії команда «Хрущі», яка стартувала з найбільшою різницею у часі, студенти спромоглися обігнати всі команди, та вже на фініші обігнати з різницею в 2 хвилини команду КУП НАНУ.
     Урочисте нагородження відбулося в приміщенні Київського університету права НАН України. Всі учасники квесту були відзначені почесними грамотами та подарунками від спонсорів, а переможці отримали кубки та цінні подарунки. У рамках загальноуніверситетської програми «Формуємо власну бібліотеку зі студентської лави» всі учасники квесту отримали комплекти книжок особисто від ректора Юрія Бошицького.

     Дар`я Полінська, президент СП КУП НАНУ та радник ректора зі студентських питань на громадських засадах Сидоренко Максим  висловлюють подяку :
•    спонсорам
•    Національному музею Тараса Шевченка;
•    Філії - будинку-музею Т.Г. Шевченка;
•    Церкві Різдва Христова на Подолі;
•    Учасникам квесту 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »