Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Студенти Київського університету права НАН України взяли участь в акції «Зробимо Київ чистим!»
     25 вересня 2010 р. студенти Київського університету права НАН України долучилися до міської акції «Зробимо Київ чистим!»

      Київ – чарівний куточок України, одна з найзеленіших столиць Європи, одне з найкрасивіших міст Старого Світу. Але нажаль, також найбільш засмічена столиця у Європі. Нам є що показати гостям, які відвідують Київ. Але що залишається у їх пам’яті? Крім чудових краєвидів та дивовижної архітектури, гостей вражає засміченість наших вулиць та парків.

      Студенти КУП НАН України прибрали схили біля пам’ятника Магдебурзького права. Колона Магдебурзького права в Києві – найстаріший в столиці і на всій Україні архітектурний монумент. Пам'ятник, який також відомий як «Пам'ятник хрещення Русі» і «Нижній пам'ятник св. Володимиру» розташовується у підставі Володимирської гори, на нижній терасі сходів, які ведуть до набережної Дніпра. За переказами, це якраз навпроти того місця, де відбулося хрещення киян. Монумент був побудований по кресленнях видатного архітектора О. І. Меленського в 1802—1808 рр. Вважається, що ідея створення такого пам'ятника пов'язана з подіями 1802 року, коли Києву був повернений статус самоврядування (Магдебурзького права).

Фото Студентів 1 курсу:
Севастьянова Євгена
Решетнікова Євгена
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg