Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Новини КРЦ КУП НАНУ >> Студенти КУП НАН України відвідали Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні»
Студенти КУП НАН України відвідали Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні»
    22 січня 2014 року,  у день Соборності України,  студенти Київського університету права Національної академії наук України відвідали Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні», де відбулася презентація виставки-есе  «Голодомор 1921-1922 рр.: перша «сплата» за незалежність»

     На початку 20-тих років ХХ століття більшовики вперше використали голод, як зброю масового винищення українського народу, який прагнув свободи та демократії. Вперше в історії людства проти цілого народу було запроваджено терор голодом. Вшанування пам’яті жертв голодомору є для кожного українця справою честі, бо історія свого народу, з усіма її сторінками, світлими чи темними, являється неоціненним досвідом країни, який допомагає наступним поколінням розуміти важливість взаємодопомоги, підтримки та людяності для процвітання держави.

     Усі присутні ознайомилися з архівними та опублікованими документами, фотографіями та хроніками про Голодомор 1921 - 1922 років. Надзвичайно цікаву екскурсію, в ході якої було висвітлено основні події тих страшних років,   провела Сирота Олена Іванівна, кандидат історичних наук. Наприкінці екскурсії студенти КУП НАНУ запропонували відвідувачам та працівникам музею взяти разом  символічну стрічку і вшанувати хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору 1921-1922 рр., які виборювали незалежність України, покладаючи своє життя. 
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »