Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Новини КРЦ КУП НАНУ >> Студенти та працівники Київського університету права НАН України відвідали Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського
Студенти та працівники Київського університету права НАН України відвідали Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського
     В рамках загальноуніверситетської програми «Кроки до прекрасного», студенти та працівники Київського університету права НАН України відвідали Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського, де в ці дні проходять державні іспити з симфонічного диригування.
    Оперна студія НМАУ – одна з найкращих сцен м.Києва – є навчальною базою для майбутніх співаків, студентів академії. Всі охочі мають змогу насолодитися справжніми перлинами оперного мистецтва  В. А. Моцарта, М. Лисенка, П. І. Чайковського, Дж. Верді.

    Знайомство з новими обличчями у вітчизняній культурі  має велике значення для молоді, адже знання своєї культури та сучасних тенденцій у мистецтві є вкладом у духовний розвиток повноцінної особистості.

 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »