Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Новини КРЦ КУП НАНУ >> В КУП НАНУ відбувся флеш-моб з нагоди Дня бібліотек
В КУП НАНУ відбувся флеш-моб з нагоди Дня бібліотек
     1 жовтня 2014 року, в Міжнародний день музики, студенти Київського університету права в рамках підготовки до першої міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні виклики та актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі», що проходитиме 6 жовтня в Київському університеті права НАН України спільно з всесвітньою організацією з інтелектуальної власності та з нагоди Дня бібліотек, провели танцювальний флеш-моб. Учасники танцювальної студії університету «Sky DANCE» презентували видання КУП НАНУ та ВОІВ.
     Питанням інтелектуальної власності в університеті приділяється велика увага. Створена кафедра інтелектуальної власності та інноваційних технологій, яку очолює ректор, професор Юрій Бошицький.  В університеті діють креативні проекти «Інтелектуальна власність:перлини живопису» та «Інтелектуальна власність: перлини літератури» під патронатом ректора.

     Флеш-моб має неабияке значення для популяризації  серед студентів знань про інтелектуальну власність, книг, якими вони можуть користуватися в університетській бібліотеці.
     Подія супроводжувалась демонстрацією журналу «Часопис Київського університету права», «Студентського глосарію», який був створений студентами КУП НАНУ з нагоди 95-річчя Національної академії наук України та до 18-річчя з дня заснування університету та студентської газети «Калейдоскоп університетських подій».

 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »