Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Делегація Ради молодих вчених КУП НАН України взяла участь у Форумі «Україна і світ: діалог через молодь»
Делегація Ради молодих вчених КУП НАН України взяла участь у Форумі «Україна і світ: діалог через молодь»
    Молоді вчені – безцінний інтелект, без якого немає майбутнього України. А тому, необхідно створювати всі необхідні умови для його розвитку та ефективного використання.
    19 листопада 2018 року в Києві відбувся Форум “Україна і світ: діалог через молодь”. Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України спільно зі Світовим конгресом українських молодіжних організацій, Міністерством інформаційної політики України, Міжфракційним депутатським об’єднанням “Співпраця: Україна – діаспора”, Київською обласною державною адміністрацією.
forum1.jpg
forum2.jpg
forum3.jpg

    Вітаючи учасників форуму, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов розповів про те, як виникла ідея проекту, зупинився на питаннях взаємодії міністерств, Кабінету Міністрів України, Уряду та Верховної Ради, а також запросив ініціативну молодь долучатися до конкурсів проектів у сферах молодіжної політики, національно-патріотичного виховання. Із вітальними словами звернулися державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко, народний депутат України, народна артистка України Оксана Білозір, президент СКУМО Дмитро Лекарцев.
forum4.jpg
forum5.jpg

    Під час Форуму відбулися панельні дискусії “Державне управління: діалог через молодь”, “Бізнес: діалог через молодь” та “Громадянське суспільство: діалог через молодь”. Учасники заходу презентували власні ініціативи та напрацювання.
    У дискусіях форуму крім лідерів державного, громадського та приватного секторів, активну участь взяла талановита молодь із різних регіонів держави та українська молодь діаспори, яка проживає у 21 країні світу (Білорусь, Грузія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Латвія, Литва, Ліван, Люксембург, Македонія, Молдова, Німеччина, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Чехія, Франція).
    Молоді вчені КУП НАН України мали змогу обговорити актуальні питання міграційних процесів в європейському регіоні, особливості ведення соціального бізнесу в Україні, проаналізувати стан корупції та шляхи її подолання, а також перспективи в розвитку креативних індустрій. До того ж, учасники заходу поділились своїм досвідом та обговорили засоби та інструменти, якими можна активізувати суспільство.

    Прес-центр Ради молодих вчених КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg