Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Представники Ради молодих вчених КУП НАНУ долучились до святкування Міжнародного дня прав людини
Представники Ради молодих вчених КУП НАНУ долучились до святкування Міжнародного дня прав людини
     Представники Ради молодих вчених Київського університету права НАН України долучились до святкування Міжнародного дня прав людини. який знаменує 70-ту річницю з дня прийняття Загальної декларації прав людини.
mdpl1.jpg
mdpl2.jpg
mdpl3.jpg

     На заході були присутні Координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані, заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, Голова Моніторингової місії ООН з прав людини Фіона Фрейзер, керівник Агенства ООН у справах біженців Пабло Матео, співзасновниця Українського інституту з прав людини Валерія Лутківська, а також Посол Канади в Україні пан Роман Ващук, Посол Швеції в Україні пан Мартін Хагстрьом та Послол Німеччини в Україні пан Ернст Райхель.
mdpl4.jpg
mdpl5.jpg
mdpl6.jpg

     Зокрема, представники Ради молодих вчених поспілкувались із співробітниками ООН в Україні, дізнались про діяльність Організації з перших вуст, взяли участь у вікторині та виграли призи від ООН, а також на власні очі побачили броньовані машини місії ООН в Україні, які приїхали зі Сходу, і від імені Університету разом із Оснат Лубрані та Сергієм Кислицею підписали клятву щодо дотримання прав людини.
mdpl7.jpg
mdpl8.jpg
mdpl9.jpg


Прес-центр Ради молодих вчених КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg