Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Участь представників Ради молодих вчених у конференції «Європейський вибір України: прогрес та перспективи»
Участь представників Ради молодих вчених у конференції «Європейський вибір України: прогрес та перспективи»
    Одним із пріорітетних завдань Ради молодих вчених КУП НАНУ є об’єднання з метою ініціативної наукової праці та активізація участі науковців у громадському житті України, зокрема, як шляхом проведення та організації наукових і науково-практичних конференцій, семінарів, симпозіумів, круглих столів, тощо; так і шляхом участі в різноманітних наукових заходах.
    Зокрема, 19 листопада 2018 року представники Ради молодих вчених КУП НАНУ взяли участь у конференції «Європейський вибір України: прогрес та перспективи», метою якої було обговорення результатів та перспектив впровадження Угоди про асоціацію в Україні.
evib1.jpg
evib2.jpg
evib3.jpg

    Хюг Мінгареллі, Посол, Голова Представництва ЄС в Україні, нагадав, що за підписання Угоди про асоціацію Україна заплатила високу ціну, тому обов’язком кожного повинно бути її належне впровадження. Посол також зазначив, що ЄС відкритий для України, але зосереджуватись необхідно не на членстві як такому, а на процесі перетворення та модернізації нашої країни. Разом з тим, затвердження Урядом Плану заходів з виконання Угоди та Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди є підтвердженням політичної волі її впроваджувати.
    Ольга Стефанішина, генеральний директор Урядового офісу, зазначила, що чотири пріоритетні сфери поглибленого секторального співробітництва, закріпленні у спільній заяві за підсумками 20-го саміту Україна-ЄС, свідчать про визнання прогресу України та про використання інструментів, закладених Угодою. Також Ольга Стефанишина наголосила, що для ефективного процесу європейської інтеграції вкрай необхідна активна двостороння робота та співпраця з ЄС.
evib4.jpg
evib5.jpg
evib6.jpg

    Серед спікерів конференції також були Костянтин Єлісєєв, заступник Глави Адміністрації Президента, Тарас Качка, радник Міністерства Закордонних Справ України, Ірина Бекешкіна , Директор Democratic Initiatives Foundation-Фонд "Демократичні Ініціативи" Тарас Ткачук, Старший експерт з економічних питань DiXi Group, Леонід Літра, старший аналітик Центр "Нова Європа" / New Europe Center, Андреас Умланд, старший науковий співробітник Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, Вероніка Мовчан, директор з наукової роботи Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.
evib7.jpg
evib8.jpg
evib9.jpg

    Окрім того, на заході відбулась презентація книги про Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Зокрема, автори вважають, що найважливіше у виконанні Угоди це 3 кроки: децентралізація, реформи в правоохоронних органах та боротьба з корупцією. Приємним завершенням конференції став подарунок книг для бібліотеки Київського університету права НАН України з особистим підписом автора, старшого наукового співробітника Центру європейських політичних студій (CEPS), Майкла Емерсона.
Прес-центр Ради молодих вчених КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg