Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> 09 червня 2009 р. гість КУП НАНУ - професор Іштван Молнар, директор Центру інтелектуальної власності м. Сегед (Угорщина)
09 червня 2009 р. гість КУП НАНУ - професор Іштван Молнар, директор Центру інтелектуальної власності м. Сегед (Угорщина)

09 червня Київський університет права НАН України на запрошення ректора Ю.Бошицького відвідав угорський науковець, представник юридичного факультету Сегедського університету, директор центру інтелектуальної власності та патентний повірений І. Молнар.

Ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький ознайомив гостя з університетом, його структурними підрозділами та кафедрами, навчально-науковою бібліотекою. Також ректор презентував останні наукові видання і обговорив з гостем можливі шляхи співпраці. Обговорювались питання впровадження сумісних освітніх проектів, здійснення наукових досліджень у сфері права інтелектуальної власності на базі Київського університету права НАН України спільно з науковцями Сегедського університету, проведення сумісних семінарів і круглих столів, створення умов для розвитку викладацького складу, залучення провідних угорських науковців до майстер – класів для студентів нашого університету.

Зважаючи на те, що тільки за останній навчальний рік КУП НАН України уклав довготривалі угоди про співпрацю з трьома навчальними закладами Угорщини, наш університет відвідали почесні гості, представники Угорської Республіки, такі як: Комісар з питань захисту даних Державних Зборів Угорської Республіки доктор права А.Петерфалві, Президент Академії наук Угорщини С. Візі, Надзвичайний та Повноважний Посол Угорської Республіки в Україні А.Баршонь та інші, можна констатувати, що розвиток міжнародних зв’язків з Угорськими науковими та освітянськими установами успішно розвивається. Все більшої актуальності набуває обмін досвідом з якості та ефективності викладання правових дисциплін, обмін досвідом у використанні викладачами ефективних форм навчання, створення умов професійного розвитку та підвищення кваліфікації викладачів тощо.

Під час зустрічі в кабінеті ректора

Книги та сувеніри на пам'ять

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg