Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Делегація Батумського державного університету ім. Шота Руставелі відвідала Рівненський інститут КУП НАН України
Делегація Батумського державного університету ім. Шота Руставелі відвідала Рівненський інститут КУП НАН України
     До складу делегації входили декан юридичного факультету Батумського державного університету Адам Махарадзе та професор цього факультету Армаз  Кахідзе. Гостям було запропоновано низку заходів, серед  яких зустріч    з головою обласної ради Олександром Данильчуком  та  президентом Рівненської торгово-промислової палати Миколою Ярощуком, а також візит у мерію міста Рівне на запрошення її очільника Володимира Хомка.
rovno1.jpg rovno2.jpg
rovno3.jpg

     Юрій Бошицький підкреслив, що координація діяльності освітніх структур та органів місцевого самоврядування є необхідною з огляду на потребу реалізації освітньо-наукових, культурних, історико-краєзнавчих та інших  проектів на теренах Рівненщини. Важливо, що ця  співпраця спрямована на поглиблення європейських засад розвитку правової освіти. Її незмінною складовою є проходження практики студентами РІ КУП НАНУ у структурних підрозділах обласної ради та міста  Рівне. Актуальною темою зустрічей стала потреба надбудови шостого поверху у приміщенні  Рівненського інституту КУП НАНУ. Ця ініціатива знайшла належну підтримку високих посадовців. Обговорювалася також проблема  організації та функціонування на базі РІ КУП НАНУ літньої школи права і бізнесу. Також були визначені інші ланки співпраці, важливі для обох сторін. Найперше ішлося про сферу розширення міжнародного співробітництва. У цьому плані конструктивні пропозиції були висловлені  представниками Батумського державного університету ім. Шота Руставелі.   Вони говорили про  особливості законодавства Грузії та  специфіку національних ділових традицій, а також досягнення в освітній сфері.   На важливості співпраці з Рівненським інститутом наголосив  директор РІ КУП НАНУ  Володимир Якимчук.
rovno3.jpg
rovno5.jpg
rovno6.jpg

     Думка про те, що міжнародне співробітництво є невід’ємною частиною діяльності університету і важливим інструментом у забезпеченні якості освіти та її відповідності міжнародним стандартам стала наскрізною під час проведення майстер-класу для студентів та професорсько-викладацького складу. Відкриваючи його,  Юрій Бошицький  репрезентував колективну монографію «Актуальні проблеми сучасного конституціалізму» (на прикладі України та Республіки Польща),  що є результатом кількарічної наукової співпраці між Київським університетом права НАН України та факультетом права й адміністрування Гданського університету. Це видання присвячене проблемам розвитку конституціоналізму на сучасному етапі в Україні та Республіці Польща.  Прикметно, що монографія побачила світ за загальною редакцією професора, ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького та професора, декана факультету права й адміністрування Гданського  університету Я. Стеліни.
rovno7.jpg
rovno8.jpg rovno9.jpg

     Студенти  та наукові працівники Рівненського інституту Київського університету права НАН України взяли участь у конструктивному діалозі, який дозволив ще раз оцінити власні освітні перспективи та накреслити шляхи подальшої праці.  На цьому заході було озвучено  програму спільної діяльності з проблем навчально-методичної і науково-дослідної роботи, обміну науково-педагогічними працівниками з метою навчальної та  науково-дослідної роботи, участі у наукових конференціях, підготовку спільних публікацій з проведених наукових і науково-методичних досліджень, обміну досвідом організації навчального процесу і навчальними програмами з юридичних спеціальностей,  обміну студентами (навчання, практики, студентські наукові конференції) та ін. Зокрема, ішлося про  стажування студентів КУП НАН України на базі Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, а також організацію та проведення літньої школи для студентів на базі РІ КУП НАНУ.
     Насамкінець гості взяли участь в  насиченій освітньо-екскурсійній програмі, що почалася зі стін Рівненського інституту Київського університету права НАН України. На представників делегації неабияке враження справила матеріальна база вузу: сучасний комп’ютерний клас, конференц-зала, зала судових засідань, навчальні аудиторії, модернізований гуртожиток та бібліотека тощо.  Приємне враження на гостей справила екскурсія містом, а також екскурсія у Музей бурштину. Екскурсійна програма включала також візит в «Острозьку академію», метою якого був обмін досвідом у плані розширення міжнародних зв’язків та втілення регіональних правових стратегій. Яскравим акцентом програми стала вистава «Маруся Чурай» за однойменним романом у віршах Ліни Костенко  на сцені Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg