Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
1 вересня 2017 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти.
Урочистий захід відкрив ректор, професор, Заслужений юрист України Юрій Бошицький, який у своєму вступному слові привітав усіх гостей заходу. Ректор зазначив, що сьогодні Українська держава покладає великі надії на КУП НАН України у вихованні нової інтелектуальної еліти юристів, на вітчизняний ВНЗ, де вчорашні учні стають цілісними особистостями і свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами своєї справи і справжніми лідерами. 
У своїй промові Юрій Бошицький побажав першокурсникам бути наполегливими та вірними своїй справі, зазначив важливість та відповідальність студентської пори у житті кожної молодої людини. Окрім цього, ректор висловив привітання на адресу професорсько-викладацького колективу, побажавши їм здоров’я, гармонії, значних успіхів у здійсненні однієї з найблагородніших місій – сприянні становленню особистості людини. 
За словами ректора, з античних давен та початку історії цивілізацій навчальний процес і отримання нових знань був і залишається однією з одвічних та пріоритетних потреб людини, що є головною рушійною силою духовного розвитку суспільства. 
Міжнародні зв’язки КУП НАН України відкривають нові перспективи для успішних студентів. КУП НАНУ – це заклад, орієнтований на надання високого рівня професійних знань у галузі національного і міжнародного права, ґрунтовної мовної підготовки. Поряд з поглибленим вивченням української мови наш студент має можливість вивчати англійську, французьку та німецьку мови. Випускники-магістри за спеціальністю «Міжнародне право», отримуючи дипломи, окрім фаху «юрист-міжнародник», отримують ще й кваліфікацію «перекладач».
КУП НАНУ – це заклад, який плідно співпрацює з іноземними вишами, забезпечуючи можливість студентам і аспірантам відвідувати іноземні університети, співпрацювати з посольствами інших країн тощо. Це, безперечно, надає можливість, окрім диплому Київського університету права, отримати ще один диплом, визнаний в Європейському Союзі. 
 Завдяки поглибленню міжнародного співробітництва, КУП НАНУ розпочинає підготовку фахівців за спільними програмами з університетами Польщі, Угорщини та Грузії. 
Наприкінці свого звернення ректор університету побажав усім першокурсникам та усім присутнім наснаги та віри у світле європейське майбутнє України, яке безпосередньо залежить від молодих та перспективних випускників Університету.
На урочистостях були присутні поважні гості: 
Шемшученко Юрій Сергійович – академік, Почесний ректор Київського університету права НАН України, директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України; 
Стеліна Якуб – професор, декан факультету юриспруденції та адміністрування Гданського університету (Польща); 
Сафаров Азер – професор Бакинського державного університету (Азербайджан); 
Сігріянська Віра Олександрівна – керівник Апарату Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України; 
Кармазін Юрій Анатолійович – заслужений юрист України, Почесний доктор Київського університету права НАН України; 
denzn4.jpg
 
denzn5.jpg
denzn6.jpg 
Шміт Анджей – професор, завідувач кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету юриспруденції та адміністрування Гданського університету (Польща); 
Раханський Анатолій Варфоломійович – Почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи, голова комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури, засобів масової інформації Європи; 
Бренер Павло Лєвін – Секретар Посольства держави Ізраїль; 
Попик  Володимир Іванович – Генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського
Стасенко Дмитро Ігорович – заступник генерального директора Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв». 
Третьяков Дмитро Олександрович – Перший секретар Політичного департаменту Міністерства закордонних справ України;
Салиста Олена – головний редактор Всеукраїнського журналу «Дипломат». 
Кузьмицька Анастасія Ігорівна – начальник відділу обслуговування громадян Державного підприємства «Паспортний сервіс»; 
Рябошапко Леонід Іванович – доктор юридичних наук, професор; 
Бабенко Василь – фотохудожник-мариніст; 
Ієромонах Афанасій (Стрельцов) – аспірант Київської духовної академії і семінарії Української Православної Церкви. 
Присутні почесні гості щиро привітали першокурсників з посвятою,а присутніх – з Днем знань і початком нового навчального року. 
denzn9.jpg  denzn1.jpg  denzn12.jpg 


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg