Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
11 червня 2009 р. професор В.Помаранс Вашингтонського Кеннан Інституту (США) гість КУП НАНУ

11 червня Київський університет права НАН України на запрошення ректора Ю.Бошицького відвідали В.Помаранс виконавчий директор Інституту Кеннана (м.Вашингтон, США) та директор Київського офісу цього інституту Я.Пилинський.

Ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький ознайомив гостей з університетом, його структурними підрозділами та кафедрами, навчально-науковою бібліотекою. Також ректор презентував останні наукові видання і обговорив з гостем можливі шляхи співпраці. Обговорювались питання впровадження сумісних освітніх проектів, здійснення наукових досліджень у сфері конституційного права, політології на базі Київського університету права НАН України спільно з науковцями Інституту КЕННАНА, проведення сумісних семінарів і круглих столів, залучення провідних американських науковців до майстер – класів для студентів нашого університету.

В переговорах з гостями взяли участь директор Центру гуманітарних, політологічних та прикладних досліджень КУП НАНУ, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін О. Потехін, проректор з наукової роботи О. Чернецька, завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів університету О.Бурлакова, які мали змогу поділитись своєю точкою зору на проблематику спільних досліджень з закордонними гостями.

Під час зустрічі були обговорені питання розробки перспективного плану майбутньої співпраці, висвітлити найбільш актуальні аспекти двосторонніх відносин тощо. Результатом такої плідної бесіди стало обговорення можливостей підготовки сумісної наукової конференції.

Ректор Ю.Бошицький розповів присутнім про структуру університету, про можливості співпраці і розвиток зв’язків університету, про новітні ідеї і технології, які впроваджує КУП НАН України.

Під час переговорів в кабінеті ректора

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg