Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
В КУП НАНУ ПРОЙШОВ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

11  травня 2019 року в Київському університеті права Національної академії наук України було проведено День відкритих дверей!

Декан юридичного факультету Тарасевич Т.Ю. та відповідальний секретар КУП НАНУ - Віцина В.Г. поінформували відвідувачів щодо правових  та організаційних аспектів вступної кампанії 2019 року та відповідної роботи приймальної комісії Київського університету права НАН України.

ugorec.jpg

Майбутнім абітурієнтам була проведена  екскурсія до бібліотеки КУП НАНУ, ознайомлення з  порядком її роботи, а також правилами роботи з літературою. Також була  екскурсія в музеї криміналістики ім. Ганса Гросса, криміналістичній лабораторії, музеї комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки, історико-етнографічному музеї, музеї підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП). Після спілкування  з головою ради молодих вчених  університету Кортуковою Т.О. учасники Дня відкритих дверей мали змогу побувати у  аудиторіях Київського університету права НАН України, музеях присвячених творчому доробку та життю видатних вітчизняних науковців – Семчика В.І., Корецького В.М., Василенка В., а також відвідати  лінгафонний кабінет,  Центр угорської культури та права, тренажерний зал та зал аеробної підготовки, а також кабінет інформаційно-комунікаційних технологій та інтерактивного тестування.

Гринько С.В. – вчений секретар КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg