Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> 19 лютого 2009 р. в Угорській Республіці, у місті Мішкольц відбулась зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Ю. Бошицького з деканом юридичного факультету Мішкольцського університету професором Міклошом Сабо.
19 лютого 2009 р. в Угорській Республіці, у місті Мішкольц відбулась зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Ю. Бошицького з деканом юридичного факультету Мішкольцського університету професором Міклошом Сабо.

Досягнення Угорщини у соціально-економічній і юридичній сферах заслуговують не тільки уваги, але й ретельного вивчення та розумного запозичення у якості позитивного прикладу.
Навчання нової генерації юристів має базуватись на принципах європейського права, демократизації суспільства, захисту прав та інтересів пересічного громадянина. Для вивчення угорського досвіду у сфері юриспруденції, особливої цінності набуває розвиток та поглиблення наукових зв’язків з угорськими юридичними факультетами. Саме за для налагодження якісної взаємодії у науковому та освітньому напрямах між Київським університетом права і юридичним факультетом Мішкольцського університету сторонами було підписано угоду про довготривалу співпрацю..

Декан, професор Міклош Сабо, ректор, професор Ю. Бошицький. Пошук можливих шляхів співпраці.

В ході бесіди між ректором КУП НАН України і деканом юридичного факультету було досягнуто згоди та розроблено концепцію майбутньої співпраці. Взаємодія між сторонами дозволить здійснювати всебічну роботу у напрямах науково-дослідницької діяльності та у науково-освітній сфері.
Зокрема угода передбачає проведення сумісних науково – практичних конференцій, семінарів, круглих столів. А в майбутньому знайде своє відображення і у сумісному виданні юридичної літератури і колективних публікацій. У науково-освітній сфері увага акцентувалась на перспективах обміну досвідом відносно вдосконалення національних науково - освітніх процесів та впровадження прогресивних методик навчання студентів у сфері юриспруденції.

Декан, професор Міклош Сабо, ректор, професор Ю. Бошицький.

Декан, професор Міклош Сабо і ректор, професор Ю. Бошицький. Обмін науковою літературою.

Також обидві сторони дійшли згоди відносно надання інформації з метою прийняття участі в спільних симпозіумах, а також активізації обміну науковими публікаціями. Особливо це стосується публікацій, які є результатами спільної діяльності.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg