Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> 22 березня відбулося планове засідання ректорату КУП НАН України
22 березня відбулося планове засідання ректорату КУП НАН України
В КУП НАНУ 22 березня в дистанційному форматі було проведено чергове засідання ректорату. Незважаючи на воєнний час, явка була 95%! Майже всі члени ректорату змогли підключитися з різних місць, де вони знаходяться в даний час  від Києва до Польщі та обговорити життєво важливі питання діяльності університету.
З вступним словом виступив ректор Ю. Бошицький, який наголосив на основних задачах співробітників та всього університету як освітній інституції та розповів, які дії були зроблені адміністрацією для забезпечення функціонування КУП НАНУ в місті Ужгород, а також що корисного робиться університетом в Києві. 
Так, в базовому корпусі КУП НАНУ в Києві щоденно випікають десятки кілограмів свіжого хлібу, який волонтерами передається нужденним цивільним мешканцям, бійцям територіальної оборони та збройних сил. 
В приміщенні Ужгородського центру КУП НАНУ з кільком аудиторій переобладнано кімнати, які за необхідності можуть використовуватися для перебування співробітників університету, членів їх сімей, а також співробітників НАНУ.
Члени ректорату, що перебувають в Ужгороді, беруть активну участь у волонтерській роботі, зокрема, забезпеченні медикаментами медичних закладів Києва та України, плетінні маскувальних сіток для військових потреб, роботі кол-центру для тимчасово переміщених осіб в м. Ужгород тощо.
Ректор визначив основним завданням колективу КУП НАНУ не тільки організацію освітнього процесу в абсолютно нових умовах воєнного часу, але й максимальну допомогу українській армії та українській державі в цілому.
Всі присутні висловили згоду з поставленими задачами та озвучили проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення.
Директор РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук розповів про початок освітнього процесу в Рівненському інституті, а також про різноманітну діяльність інституту в умовах війни з РФ.
Проректор з господарської роботи А.І. Вільчинська поінформувала про стан будівлі університету в Києві та свою волонтерську роботу по випіканню хліба для потреб цивільних та військових.
Проректор з навчальної та навчально-методичної роботи К.С. Лісова довела інформацію про місце розташування всіх викладачів, а також практично про всіх студентів університету! Вона тримає постійний зв'язок зі старостами груп та головою студентського парламенту.
І хоча не у всіх зараз добре працює інтернет, що може затруднити надання освітніх послуг, викладачі і студенти хочуть працювати.
Вона також окреслила і можливості організації навчального процесу в університеті в поточному навчальному році.
Голова студентського парламенту В. Козаченко зауважила, що парламент зібрав інформацію про стан студентського колективу: в основному всі поїхали до батьків, але є наші студенти в територіальній обороні і навіть в ЗСУ. Про декількох студентів інформацію зібрати не вдалося, бо вони проживають на території Донецької області, де зараз йдуть активні бойові дії.
Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін С.В. Матвєєв розповів про стан справ у Києві, а завкафедрою міжнародного права та порівняльного правознавства О.О. Хорватова озвучила проблеми морального та матеріального характеру, які виникли в неї через евакуацію з дитиною на відносно безпечну територію України.
Редакторка науково-теоретичного журналу Часопис Київського університету права Т. Ходаківська розповіла про необхідність випуску чергового номеру Часопису в електронному вигляді та набір статей на перший номер за 2022 рік.
Проректор з наукової роботи О.В. Червякова озвучила питання про матеріальну допомогу від держави тимчасово переміщеним особам та алгоритм її отримання.
Взагалі всі виступаючі проявили високу свідомість, відповідальність та конструктивність в складний воєнний час, окресливши проблемні питання та завдання університету на найближчу перспективу.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »