Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> 22 вересня ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся зі студентським активом Рівненського інституту
22 вересня ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся зі студентським активом Рівненського інституту
Такі зустрічі у Рівненському інституті стали доброю традицією. Студентам важливо поділитися власними міркування з приводу проблем, які виникають їхньому колективі і потребують авторитетної допомоги ректора. Юрій Бошицький привітав новообраного президента студентського парламенту студентку ІІ курсу Катерину Степанець, яка коротко окреслила майбутню програму дій і висловила низку пропозицій щодо організації студентського дозвілля та проживання студентів в інститутському гуртожитку. Зважаючи на те, що право проживання у гуртожитку надається не тільки студентам РІ КУП НАНУ, а й представникам інших навчальних закладів, доцільно доводити до їхнього відома ті вимоги, яким підпорядковуються студенти Рівненського інституту. Цю думку висловив студент четвертого курсу Віталій Вознюк. На зустрічі було заслухано та обговорено чимало пропозицій, висловлених старостою гуртожитку Олегом Сєрковим, старостами поверхів Анастасією Громадською та Оленою Камінською, а також Владиславом Коберником, Анною Родзін, Дарією Михнюк та ін. Вони стосувалися організації екскурсій, спортивних змагань, роботи гуртків, зустрічей з представниками суду, юстиції, судмедекспертами та ін. Ректор схвалив усі ініціативи студентів. Свідченням його довіри стало призначення радниками ректора студента четвертого курсу Віталія Вознюка та студентки третього курсу Вікторії СиротинськоїНасамкінець ректор кожному з присутніх вручив власну візитівку, що надихатиме на новий діалог та неформальне спілкування, що неодмінно провадить до розуміння та консенсусу.
 dsc_0848.jpg  dsc_0856.jpg  dsc_0860.jpg

На заході були також присутні директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук та завідувач технічним забезпеченням інституту Володимир Атрощенко.
Зустріч довела, що саме в такій атмосфері формуються лідери та народжуються нові, конструктивні ідеї.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »