Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> 29 березня відбулося чергове засідання ректорату Київського університету права НАН України
29 березня відбулося чергове засідання ректорату Київського університету права НАН України
На засіданні ректорату було обговорено ряд важливих питань. Явка членів ректорату  88%.
Ректор університету Ю. Бошицький доповів про зусилля колективу університету в цей складний період, коли студенти та викладачі перебували на вимушених канікулах, а 90 відсотків колективу виїхало за межі Києва.
Так, адміністрація КУП НАНУ організувала у співпраці з київськими волонтерами на потужностях студентської їдальні випічку безкоштовного хлібу для тероборони, біженців та киян літнього віку. За дні війни було використано понад 500 кг борошна та випечено понад 800 кг хлібу, а це 3170 буханок.
Університет переніс управління колективом до своєї філії в м. Ужгород, звідки відбувається повноцінне забезпечення життєдіяльності університету.
В цей тяжкий час викладачі, студенти та аспіранти КУП активно та результативно займаються волонтерською та гуманітарною допомогою  плетуть захисні камуфляжні сітки ( тільки в Ужгороді вже зроблено понад 20 шт.); акумулюють та сортирують ліки, одяг та продукти харчування, які надходять з закордону для міст, де є в цьому потреба; перевозять ліки та іншу гуманітарну допомогу до Києва; студенти та співробітники вступають до лав територіальної оборони та Збройних Сил України.
Ректором направлені листи до наших закордонних почесних докторів, партнерських університетів та колег-науковців, в яких їх було проінформовано про агресію росії в Україні, її наслідки, зокрема, для студентів та співробітників КУП НАНУ. Ректор звернувся з проханням до наших партнерів сприяти в допомозі ліками, продуктами харчування, одягом, матрацами тощо.
Ректор також зазначив, що продовжується звичайна щоденна наукова діяльність університету: викладачі мають змогу брати участь у наукових конференціях в режимі онлайн, продовжується робота над випуском чергового номеру «Часопису Київського університету права", студенти випускного курсу магістратури працюють над магістерськими роботами.
Після обговорення основних питань, у яких взяли участь члени ректорату, В.Л. Якимчук, К.С. Лісова, О.В. Червякова, Р.В. Перелигіна, Д.В. Шкребець, Т.Ю. Ярошевська, А.М. Маркевич, О.О. Хорватова, С.В. Матвеєв, В. Козаченко та інші, Ректорат прийняв рішення про відновлення освітнього процесу. Навчання відбуватиметься з 04.04.22 р. в дистанційному форматі для студентів 4 курсу бакалаврату в онлайн режимі.
Були також обговорені інші проблемні питання: це отримання єПідтримки від держави, питання реєстрації університету в переліку закладів вищої освіти, що був оприлюднений МОНУ, питання вступної компанї в аспірантуру, тощо.
Засідання ректорату пройшло оперативно, конструктивно, всі важливі питання були обговорені, по більшості з них прийняті відповідні рішення.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »