Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Академік Г.О. Мурашин передав в дар бібліотеці КУП НАНУ власне зібрання книг з правознавства
      Відомий український вчений-правознавець, член-кореспондент Академії правових наук України, заслужений юрист України Геннадій Олександрович Мурашин передав в дар студентству Київського університету права НАН України понад 300 примірників книг з своєї особистої бібліотеки, яку збирав протягом всього життя. Передача книг відбулась в урочистій обстановці, в присутності ректора Київського університету права Юрія Ладиславовича Бошицького, проректорів, завідувачів кафедр університету, представників студентства.

      Подаровані Геннадієм Олександровичем видання правничої літератури минулих років, зокрема: Три века: Россия от смуты до нашого времени: Исторический сборник под ред. В.В. Каллаша,; Крашеннинникова Н.А. Индусское право: история и современность; Покровский В.С. История русской политической мысли; Шишкін В.І. Забезпечення прав людини в судочинстві США; Бернхем В. Вступ до прав та правової системи США; Черепій П.М. Система і повноваження органів кримінального судочинства у ФРН і Україні та ін., безсумнівно, будуть корисними для формування молодого покоління юристів.
      Дарування книг з особистих зібрань відомих вчених-правознавців, бібліотек та наукових закладів вже стало доброю традицією університету. Ця добра справа розпочалась з передачі інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України колекції книг з бібліотеки відомого науковця та його першого директора Володимира Михайловича Корецького. На основі цього зібрання в університеті відкрита аудиторія-музей Корецького, де зібрані власні твори видатного правознавця, частина особистої бібліотеки вченого, книги відомих вчених з дарчими надписами від авторів та видання викладачів Київського університету права НАН України.
      Активно використовується в навчальному процесі та науковій діяльності університету література, отримана безкоштовно від Товариства Червоного Хреста України, Бюро інформації Ради Європи в Україні, представництва ООН в Україні.
Останнім часом активізувались міжнародні зв’язки університету, завдяки чому бібліотечні фонди поповнились зібранням книг про діяльность Організації Об’єднаних Націй, подарованих професором Лундського університету, уповноваженим ООН з прав людини в Україні А.Скурбаті (Швеція). Слід також відмітити добірку правової літератури Сполучених Штатів Америки, отриманих в дар від відомого американського вченого, професора Вільяма Батлера. Бібліотека постійно отримує наукові видання угорських, словенських, польських, сербських університетів, з якими активно співпрацює університет.
      Для бібліотеки Київського університету права НАН України, яка ставить за мету створити ґрунтовне зібрання правничої літератури, ці дари є особливо цінними. Багато з книг вже найшли своїх вдячних читачів серед студентства та професорсько-викладацького складу університету.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg