Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Аспіранти та викладачі КУП НАН України взяли участь в конференції «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертології»
Аспіранти та викладачі КУП НАН України взяли участь в конференції «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертології»
    22 листопада 2018 року аспіранти на чолі з завідувачем відділу аспірантури КУП НАН України Перелигіною Р.В. та професором кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін Біленчуком П.Д. взяли участь в міжвідомчій науково-практичній конференції «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертології», яка проходила на базі навчально-наукового інституту №2 Національної академії внутрішніх справ.
apk1.jpg
apk2.jpg
    Із вітальними словами до учасників заходу звернулися Гусарєв С.Д., перший проректор  Національної академії внутрішніх справ та Саковський А.А., директор навчально-наукового інституту №2 НАВС, які побажали всім творчого натхнення та здобутків, спрямованих на розвиток вітчизняної юридичної науки задля захисту людини, суспільства та держави від кримінальних загроз.
apk3.jpg
apk4.jpg
    Тематичними напрямами конференції були актуальні питання криміналістичного забезпечення розслідування злочинів, актуальні проблеми судової експертології, інновації у криміналістичній та судово-експертній підготовці здобувачів вищої освіти.
    Аспіранти КУП НАН України мали можливість  поспілкуватись з працівниками правоохоронних органів , які активно протидіють злочинності в різних її проявах, обмінятися думками та ідеями, практичним досвідом, з перших вуст почути про нові методики вирішення проблем судової експертології, що має важливе значення для формування свідомості, уявлень про реальне життя, переосмислення певних речей та явищ.
    В рамках конференції були обговорені питання щодо подальшої взаємовигідної співпраці в галузі освіти та науки між Київським університетом права НАН України та навчально-науковим інститутом №2 Національної академії внутрішніх справ.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg