Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Бібліотека КУП НАНУ поповнилась новими юридичними виданнями з Болонського університету (Італія)
Бібліотека КУП НАНУ поповнилась новими юридичними виданнями з Болонського університету (Італія)

Одним з важливих результатів  візиту ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького до Болонського університету стали книги, подаровані італійськими вченими юридичного факультету університету.

ugorec.jpg

Серед них – монографії професора Болонського університету Луки Мезетті, присвячені питанням конституційного права та конституціоналізму  «Цінності, принципи, правила», «Конституційне право», «Контури конституційного права регіону Емілія-Романья» та ін., в яких досліджуються природа фундаментальних конституційних принципів та їх взаємозв'язок  з цінностями та правилами, інституційні профілі діючого італійського конституційного права. Проблемний аналіз,  присвячений італійському конституційному законодавству, доктринальним і правовим дебатам, спрямований на створення гнучкого і водночас чіткого і вичерпного інструменту для підготовки професійних юристів.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Наукові дослідження та педагогічна діяльність професора Альберто Муссо, книги якого, зокрема, коментарі положень Цивільного кодексу, що стосуються права інтелектуальної  власності, були подаровані ректору КУП НАНУ, відбуваються в галузі інтелектуальної власності, промислової власності, а також  конкурентного права. Для українських вчених видання цікаве тим, що Коментар доповнюється детальним вивченням Кодексу промислової власності та відповідних європейських і міжнародних стандартів.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Велику зацікавленість серед студентів та викладачів КУП НАНУ викликало подарункове видання «Болонський університет», присвячене найстарішому університету Європи. Університет був заснований в місті Болонья (Північна Італія) в 1088 році як юридичний навчальний заклад. Серед викладачів Болонського університету були видатні вчені середньовіччя, а одним з ректорів університету був українець за походженням Юрій Дрогобич. За принципом організації Болонського університету створювалась більшість європейських вишів, а головні будівлі університету зберегли середньовічний архітектурний дух до наших часів. Особливо вражає будівля університетської бібліотеки, вхід до якої прикрашають герби студентів, а також університетські музеї, де зберігаються шедеври епохи Відродження.

ugorec.jpg

Бібліотека висловлює щиру вдячність італійським вченим за подаровані книги.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg