Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей-МАН» – новий партнер КУП НАН України
Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей-МАН» – новий партнер КУП НАН України
Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький, в якості почесного гостя на запрошення директора БНВО «Ліцей-МАН» – Михайла Яременка взяв участь в Х установчій конференції учнів-членів Малої академії наук БНВО «Ліцей-МАН».
До учасників конференції з вітальним словам звернувся начальник Управління освіти і науки Білоцерківської територіальної громади, заслужений працівник освіти Юрій Петрик. Він відзначив, що наукова діяльність у молоді роки – це прекрасний спосіб самоствердитися, не лише заявити про себе, а й відчути силу свого інтелекту та творчості. У місті продовжується традиція розпочинати діяльність відділень з аналізу попередніх років і визначення стратегічних завдань на новий навчальний рік.
Директор навчального закладу – Михайло Яременко відзначив, що юними науковцями міста та їхніми науковими керівниками вже зроблено чимало. Минулого року до І етапу захисту у було представлено 220 учнівських робіт з 57 секцій у 12 відділеннях. Зростає кількість напрямків дослідження та якість їх виконання. Все більше старшокласників пробують свої сили в реалізації наукових прагнень. 
Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький виступив на конференції з доповіддю: «Роль правника в сучасній Україні», а після даного заходу провів переговори з директором ліцею – Михайлом Яременко та начальником Управління освіти і науки Білоцерківської територіальної громади  Юрієм Петриком.
Були обговорені можливі напрями співпраці. Зокрема, відбулось обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці керівництва БНВО «Ліцей-МАН» з Київським університетом права НАН України в освітній, науковій та спортивній сферах.
Ректор КУП НАНУ розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя та університетські авторські молодіжні проєкти та наші музеї! Запропонував співпрацю в сфері освітньої, наукової, культурологічної роботи університету, студентського життя, спорту. Співпраця між Київським університетом права НАН України та БНВО «Ліцей-МАН» полягатиме у відборі абітурієнтів на наступний навчальний рік.
Зустріч та перемовини пройшли з взаємною зацікавленістю та прийнято рішення про співпрацю.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »