Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Будапешт очима студентів КУП НАНУ
     Протягом  чотирьох днів в мальовничому місті Будапешт студентська делегація Київського університету права НАН України на чолі з Ректором Ю.Л.Бошицьким  на запрошення та під патронатом омбудсмена Угорщини Атілли Петерфалві виступала в Державних Зборах Угорщині з доповідями на тему окремих аспектів законодавства у сфері захисту персональних даних.

    Студенти нашого Університету – Олексій Сєров, Василь Буфан, Вікторія Куліковська, Дар'я Третьякова та Олексій Мандрійчук – отримали цінний досвід публічних виступів та дискусій англійською мовою перед правниками, політичними та науковими колами Угорщини.

    Викладачі Київського університету права НАН України та Ректор Ю.Л.Бошицький активно працюють з  талановитою молоддю, сприяють розвитку міжнародних контактів КУП, підтримують програми міжнародної мобільності, однією з яких і є тривала та плідна співпраця з колегами з Угорщини.

    В рамках візиту до Угорщини студенти відвідали Парламент Угорщини, архітектурний шедевр міста Будапешт – собор Св. Матяша,  підвісний міст Єлизавети, Конституційний суд Угорщини. Незабутніми та емоційними у спогадах студентів залишилися прогулянки Дунаєм, який розділяє столицю країни на дві частини – Буду та Пешт.

    Спільні українсько-угорські освітні та наукові програми чекають на нові талановиті обличчя Київського університету права НАН України. До зустрічі, Будапеште!

bud3s.jpg
bud2s.jpg
bud1s.jpg

 

 bud6s.jpg  bud5s.jpg bud4s.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg