Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Будапешт очима студентів Київського університету права НАН України
Будапешт очима студентів Київського університету права НАН України
    Результатом успішно побудованої роками співпраці ректора КУП НАНУ Ю. Бошицького з Угорщиною стали дружні відносини, які втілюються, зокрема, у проведені щорічних конкурсів та конференцій на міжнародному рівні.
Цього року тематикою конкурсу, який проводився в головному офісі Уповноваженого з захисту персональних даних Угорщини (м. Будапешт) Аттіли Петерфалві була реформа захисту персональних даних та аналіз Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів.
    Окрім робочої програми візиту до Будапешту, делегація КУП НАНУ мала змогу ознайомитися з історією та основними культурними цінностями та пам’ятками даного дивовижного міста. Зокрема, делегація мала змогу оглянути будівлю Рибальського Бастіону з прекрасним оглядовим майданчиком і з видом на Пешт; величну церкву Матяша, побудовану ще в XIV столітті; сторовинну Базиліку Святого Стефана; Будайську фортецю, яка включена у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, тощо. Побачені красоти не можуть залишити байдужими нікого.
bud1.jpg
bud2.jpg
bud3.jpg

    Найбільшим відкриттям під час поїздки для делегації став візит до Парламенту Угорщини. Будівля є одним з найкрасивіших прикладів історичної еклектики та має стиль під назвою «неоготика», котрий був придуманий в Англії в 1830-х роках.
bud4.jpg
bud5.jpg
bud6.jpg

    Також, Юрій Бошицький зробив для делегації маленький подарунок за захист наукових робіт на високому рівні, а саме, екскурсію до старовинного містечка Токай. Місто затишно примостилось біля підніжжя Токайських пагорбів в місці злиття річок Тиси і Бодрога. І незважаючи на свої досить скромні розміри, назва Токай відома усьому світу і навіть згадується у національному гімні Угорщини. Секрет популярності токайського краю полягає в його дивовижному кліматі, що дозволяє вирощувати унікальний виноград, а також в неймовірних краєвидах, які ще надовго залишаться приємним спогадом в серцях студентів.
tokajvaroshaza.jpg bud8.jpg
2tokaj.jpg

    Студенти КУП НАНУ висловлюють велику вдячність ректору, професору Юрію Бошицькому за надану можливість представити Університет на міжнародному рівні, краще пізнати угорську культуру, а також своїм викладачам, які допомогли підготувати високоякісні наукові дослідження.
    Студенти пишаються тим, що поза межами своєї держави, у центрі Європи, Київський університет права Національної академії наук України користується такою глибокою повагою та шаною.


Матеріал підготувала:
Делегація студентів КУП НАНУ в Будапешті, 2018 р.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg