Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ було проведено конкурс кращих есе на тему: «Розвиток людини крізь призму науки».
У КУП НАНУ було проведено конкурс кращих есе на тему: «Розвиток людини крізь призму науки».
     З нагоди відзначення Тижня науки у Київському університеті права НАН України  19 травня 2017 року зі студентами 1 курсу юридичного факультету було проведено конкурс кращих есе на тему: «Розвиток людини крізь призму науки».
     Студенти дуже відповідально та водночас творчо поставились до тематичного конкурсу, підготувавши власні роздуми-доповіді щодо процесу становлення та розвитку людини від давнини до сучасності за допомогою наукових здобутків.
     Під час своїх виступів студенти продемонстрували індивідуальні підходи у написанні та декламуванні есе. Зокрема, А. Ковальова розповіла про вплив логіки на мислення людини, В. Зірник розкрив загальну картину взаємозв’язків людини та природи, наголосивши на розвиткові кібернетики, біології тощо, Н. Куницький підійшов з філософської точки зору до обговорення проблеми. Наприкінці заходу шляхом голосування було визначено переможців. Отже, І місце розділили між собою А. Ковальова, В. Зірник і Н. Білоус, ІІ місце — Н. Куницький, М.-Р. Керімов , О. Марченко, ІІІ місце за І. Саєнко і Б. Бергельсоном.

     Мета заходу, що був присвячений Дню науки в Україні, полягала у спробі зацікавити та залучити молоде покоління юристів до глибшого ознайомлення з науковими здобутками як нашої держави, яка наразі займає високий щабель щодо рівня науки та освіти у світі, так і міжнародними надбаннями, більшість з яких наявна у вільному доступі у стінах університету та через електронні ресурси.
Прес-центр КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg